Архів новин за 19.04.2020

«Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!»: українці святкують Великдень

Традиції христування вже 2000 років: весь період святкування при зустрічі люди вітають один одного словами: – «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!», триразово цілуються і обмінюються писанками.

19 квітня 2020, 09:05

На Полтавщині 61 підтверджений випадок захворювання на коронавірус

Нових за добу – 12. Учора одужала ще одна людина, з Миргорода, а загалом, від коронавірусної інфекції вилікувалися вже 10 жителів області.

19 квітня 2020, 09:52

Подяками Полтавської ОДА нагородили фахівців сфери охорони об'єктів культурної спадщини

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, а також Дня пам’яток історії та культури України відзначили істороиків, краєзнавців, фахівців з питань охорони культурної спадщини.

19 квітня 2020, 12:21

У Facebook з’явиться нова реакція з емодзі, що обіймає серце

Facebook додасть нову сьому реакцію на пости у соцмережі − нею стане емодзі, що обіймає серце, повідомив представник компанії Александру Войка.

19 квітня 2020, 14:28

Які продукти потрібно їсти на голодний шлунок, щоб одержати максимальну користь

Апельсиновий сік, круасани та хліб можуть виглядати дуже привабливо на фотографіях сніданків в інтернеті, однак чи справді ці продукти підходять для вживання в перші години після пробудження? Цитрусові містять багато фруктових кислот, які можуть підвищити кислотність шлунка та спричинити печію. Тісто в хлібі та круасанах містить дріжджі, які можуть впливати та слизову шлунка, якщо їсти їх натщесерце

19 квітня 2020, 16:09

5 способів, що допоможуть навчити дітей життєвим навичкам на карантині

Всі батьки мріють, щоб їхні діти якнайшвидше стали самостійними, навчилися готувати їжу, прибирати в будинку тощо. Адже головна мета дорослих – підготувати малечу до життя. Цих навичок можна навчити дітей під час карантину, коли всі мають вдосталь часу на сімейні справи.

19 квітня 2020, 18:28

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію