Архів новин за 8.12.2020

У 2020 році піротехніки України знищили майже 70 тисяч вибухівок

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 70 тисяч вибухонебезпечних предметів.

8 грудня 2020, 09:34

За минулу добу на Полтавщині – 916 нових випадків захворювання на коронавірус

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 26 571 випадок захворювання на COVID-19.

8 грудня 2020, 09:47

Укрпошта посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Укрпошта в умовах пандемії працює у звичайному режимі із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Дотримуючись карантинних норм та використовуючи засоби індивідуального захисту при відвідуванні поштового офісу, і клієнти, і працівники можуть мінімізувати ризик зараження.

8 грудня 2020, 10:36

У Полтаві презентували нове видання літопису Самійла Величка

У Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація нового повного видання літопису Самійла Величка. Екземпляри цієї книги передали полтавським бібліотекам та музеям.

8 грудня 2020, 11:29

Полтава отримала театральний Оскар

Спектакль академічного обласного театру ляльок переміг на фестивалі-премії «Гра», який був започаткований Національною спілкою театральних діячів України. У чому особливість вистави, яка здобула премію, – дивіться далі.

8 грудня 2020, 12:12

Рік після саміту в Парижі: очікування та реакція українців

Рік після саміту в Парижі. За 12 місяців українці не побачили рішучих чи вдалих рішень влади, які б могли наблизити мир на Донбасі. Про це свідчать результати опитувань, представлені в аналітичній записці від Школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії та Фонду «Демократичні ініціативи». Про виконання домовленостей Паризького саміту, очікування та реакцію українців – далі у сюжеті Лідії Дмитрашко.

8 грудня 2020, 13:19

В Україну завезуть 8 мільйонів доз вакцин від COVID-19

Пріоритетними групами для вакцинації мають бути люди, які входять до груп ризику. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час свого щоденного брифінгу. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

8 грудня 2020, 14:05

ЄС підтримує створення надсучасних центрів обробки даних

Вони призначені для вдосконалення роботи Національної поліції.

8 грудня 2020, 15:20

У с.Мачухи будинок частково без газопостачання

Розпочалося все з перевірки, де і виявили порушення. У с.Мачухи під Полтавою будинок Людмили Сорокіної без розподілу природного газу – ще з 25 серпня. У неї за адресою проживання зареєстровано два комерційні вузла обліку. Але, як стверджує жінка, це і стало грубим порушенням і причиною вимкнення газу. У ситуації розбиралася Анна Ружін.

8 грудня 2020, 16:08

Бути чи не бути будиночку Святого Миколая у Полтаві?

Наближаються новорічні свята, і як функціонуватиме резиденція в період пандемії, поки що невідомо. Громадська організація «Команда небайдужих» запропонувала полтавцям самим прийняти це рішення.

8 грудня 2020, 17:10

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію