Архів новин за 5.12.2020

У 79 років – перша виставка, і одразу персональна

«Краще пізно, ніж ніколи!». Під такою назвою відкрили експозицію у Полтаві. Автор – художник-аматор. Почав писати картини на пенсії. Що його підштовхнуло до цього – знає Аліна Боровик.

5 грудня 2020, 09:13

За минулу добу в області – 405 підтверджених випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 24 937 випадків захворювання на COVID-19.

5 грудня 2020, 10:18

Рятувальники провели рейди у місцях можливої реалізації піротехнічної продукції

Напередодні новорічних свят з метою зменшення кількості трагічних випадків під час використання піротехнічних виробів рятувальники спільно з працівниками поліції проводять профілактичні рейди у місцях можливої реалізації піротехнічної продукції.

5 грудня 2020, 11:04

У Полтаві військових водіїв тренують за допомогою симуляторів армійських вантажівок

Виглядають вони максимально реально, що дає можливість курсантам звикнути до дорожніх реалій. Як працюють такі машини, дізнавалася Іванна Бурлака.

5 грудня 2020, 12:20

В Краєзнавчому музеї відкрилася виставка військових світлин Анни Чапали

«Нам є що захищати, нам є що берегти». Так називається персональна фотовиставка Анни Чапали. Приурочена вона Дню Збройних сил України. На урочистому відкритті виставки у Полтавському Краєзнавчому музеї побувала і наша знімальна група.

5 грудня 2020, 13:41

Акція «Зігрій людину» у Полтаві

У Полтаві провели акцію «Зігрій людину». Її суть полягає в безкоштовній допомозі речами тому, хто цього потребує найбільше. Локація, яку обрали цієї суботи, – Каштанова алея. Там і розмістили речі на вішаках. Як з'явилась ініціатива та як на неї реагують полтавці, розповість Анна Ружін.

5 грудня 2020, 15:24

У Києві монтують головну ялинку країни

Штучна та в капелюсі. У Києві на Софіївській площі продовжують монтувати головну ялинку країни.

5 грудня 2020, 16:18

Нідерландські захисні костюми – для кременчуцьких рятувальників

Кременчуцькі рятувальники отримали захисні костюми з Нідерландів. Переконують, що планують обмінюватися досвідом із закордонними колегами. У чому полягатиме така співпраця, з’ясовувала наша кременчуцька знімальна група.

5 грудня 2020, 17:33

Унікальні раритети полтавських музеїв отримають «друге життя»

Будь-який музей в першу чергу приваблює відвідувачів автентичною старовиною, але з плином часу унікальні раритети втрачають свою привабливість, гарний експозиційний вигляд та потребують реставрації. На жаль, з кінця 80-х років минулого століття масова реставраційна робота в полтавських музеях припинилася. З 1991 року проводилися лише поодинокі випадки реставраційних робіт. І лише чотири роки тому науковці розпочали плідну співпрацю з Харківською філією Національного науково-дослідного реставраційного центру України. За цей час майже сто сорок музейних предметів отримали «друге життя», і лише цього року таких було 26.

5 грудня 2020, 18:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію