Архів новин за 3.08.2019

На Полтавщині поліція припинила незаконний видобуток глини

Працівники Кобеляцького відділу поліції припинили незаконний видобуток глини у кар’єрі площею близько 2-х гектарів, неподалік села Марківка. 

3 серпня 2019, 08:46

"Органічний" закон вступив у силу в Україні

В Україні з 2 серпня вводиться в дію закон, яким запроваджуються нові вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування продукції.

3 серпня 2019, 10:24

Стало відомо, коли відбудеться Сорочинський ярмарок

Офіційне відкриття Сорочинського ярмарку  відбудеться 20 серпня, об 11 годині, у селі Великі Сорочинці. 

3 серпня 2019, 12:01

На Полтавщині відкрився сезон полювання на пернату дичину

Сьогодні, 3 серпня, на території Полтавської області стартував сезон полювання на пернату дичину.

3 серпня 2019, 15:01

Полтавцю вручили медаль «75 річниця визволення Білорусі»

93-річний полтавець Михайло Клепач отримав ювілейну медаль – «75 років визволення Білорусі від німецько-фашистських загарбників». Чоловік пройшов війну, двічі мав тяжкі поранення, дійшов аж до Берліну, а ще є учасником Бобруйської операції. Як відбувалося нагородження, знає Анна Ружін.

3 серпня 2019, 15:03

Скільки зароблятимуть нові нардепи

Верховна Рада 9-го скликання невдовзі запрацює. 

3 серпня 2019, 15:04

Гелон: нові артефакти

У Котелевському районі розташований один з найдивовижніших феноменів давнини - грандіозне городище скіфської доби - Більське. Унікальну пам’ятку, про яку згадував свого часу «батько історії» грек Геродот, науковці вважають поряд з легендарною Троєю, стародавнім Вавілоном, єгипетськими пірамідами, Кам’яною могилою, Стоунхенджем та багатьма іншими культурними об’єктами надбанням усієї людської цивілізації. Адже Більська фортеця кінця VIII-початку III століть до нашої ери - доби Раннього Залізного віку - не мала рівних у Європі. Її площа - близько 5 тисяч гектарів - у 60 разів була більша за знамениту Трою, у п’ять разів перевищувала територію Вавілону часу розквіту. Більське городище було більшим, ніж такі сучасні обласні центри України, як Луцьк чи Рівне, Ужгород чи Тернопіль. Вже понад 100 років його територію досліджують науковці з різноманітних вітчизняних та зарубіжних археологічних експедицій. Зокрема, днями звідти повернулися студенти та співробітники Полтавського Національного педагогічного університету імені Володимира Короленка. 

3 серпня 2019, 16:04

Замість ЦНАПу – купа землі з бур'янами

Роботи за адресою Соборності, 45 розпочали давно, але будівництво зупинилося. Як це пояснює департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ, який є замовником, – далі у сюжеті.

3 серпня 2019, 16:29

У Полтаві прощалися із заслуженим архітектором України Михайлом Юхименком

Людина-епоха, досвідчений порадник, експерт з містобудування та надзвичайно справедливий керівник. Таким згадують колишнього головного архітектора Полтави колеги та друзі. Михайло Юхименко першого серпня, на 70-му році, пішов з життя. Сьогодні з ним прощались у приміщенні міського Будинку культури.

3 серпня 2019, 16:36

«Розширюючи права та можливості батьків: сприяємо грудному вигодовуванню!»

Таке гасло цьогорічного Всесвітнього Тижня підтримки грудного вигодовування. Проходить він з 1 по 7 серпня. На думку фахівців, гендерна рівність в питаннях соціального захисту батьків сприяє створенню умов для грудного вигодовування. Тож мета заходу – рекомендувати впроваджувати зміни в правилах внутрішнього трудового розпорядку, захищати інтереси батьків на робочому місці та просувати гендерну рівність в суспільстві.

3 серпня 2019, 17:17

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію