Архів новин за 10.08.2019

Що потрібно їсти зранку, аби відчувати себе цілий день бадьорим

Як підзарядити організм вранці, щоб сил та енергії вистачило на цілий день? 

10 серпня 2019, 09:00

Коли потрібно робити щеплення дитині

Через місяць розпочнеться новий навчальний рік і батькам варто перевірити наявність усіх щеплень, щоб убезпечити дитину від небезпечних хвороб.

10 серпня 2019, 12:09

Нова річниця

Свій 50 - річний ювілей відзначила «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств». Зараз, - це один з флагманів будівельної галузі Полтавщини, підприємство, яке виробляє не лише залізобетонні вироби, продукцію для нафтогазового комплексу, а й споруджує найсучасніші житлові комплекси. 

10 серпня 2019, 17:12

Невдоволені сусідством

З 12-го серпня, Державна архітектурна-будівельна інспекція почне позапланову перевірку аквапарку у селі Супрунівка Полтавського району. Про це розповів інспектор будівельного нагляду Валентин Діденко. Нагадаємо, вчора дев’ятого серпня на сесії Супрунівської сільради місцеві жителі вимагали надати дозвільні документи на розбудову аквапарку. За словами жительки Супрунівки, Лариси Литовченко, вода із басейну аквапарку стікає на її огород та подвір’я. Подробиці дивіться далі у сюжеті.

10 серпня 2019, 17:49

Полтавщину відвідав перший заступник Міністра у справах ветеранів України

Посадовець ознайомився з роботою комунального закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» та поспілкувався з ветеранами, оглянув відділення обласної лікарні. Деталі - у сюжеті. 

10 серпня 2019, 17:56

Новий екскурсійний маршрут

Вже невдовзі окрім традиційних екскурсій музеєм Полтавської битви, знайомством з його експозицією, прогулянок музейним містечком полтавцям та гостям міста запропонують оглядини фортифікаційних споруд, різноманітних історичних пам’яток, розташованих на доленосному полі Європейської історії. Ми продовжуємо вас знайомити з новим туристично - екскурсійним маршрутом «Полем Полтавської битви з картою в руці». Його розробляють співробітники державного історико - культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

10 серпня 2019, 18:02

Дводенний фестиваль відбудеться у Світлогірську

Тематичний захід проходитиме на березі Дніпра. Фестиваль претендує отримати статус міжрегіонального.

10 серпня 2019, 18:04

«Бачити серцем» – такий собі перфоманс для людей з вадами зору

У Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулась виставка картин для незрячих людей в рамках програми «Інклюзивне мистецтво». Як відбувався захід та за допомогою чого незрячих людей знайомили з візуальною культурою – далі у сюжеті.

10 серпня 2019, 18:06

Новий спортивний майданчик із штучним покриттям відкрили у Павленківському парку Київського району

Його протягом року збудувували представники мережі АЗС BVS та групи компанії «Надежда». На цю подію з нетерпінням чекали як діти, так і дорослі. Перший футбольний матч та перший гол бачила наша Юлія Хаврель.

10 серпня 2019, 18:09

Лікарі радять, за скільки годин до сну потрібно вечеряти

Час від часу у всіх трапляються безсонні ночі. Перенервував на роботі, переїв або випив увечері кави. Але як бути, якщо безсоння не дає заснути практично постійно?

10 серпня 2019, 20:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію