Архів новин за 14.02.2017

Тепловий лічильник не врятує від втрат теплової енергії, але здатен навчити раціонально її використовувати

Тепловий лічильник у цьому будинку по вулиці Коцюбинського з'явився ще у 2015-ому році. Вже другий опалювальний сезон, кажуть мешканці, прилад дозволяє їм точно знати, скільки і за що вони сплачують. Цифри у квитанціях за тепло говорять самі за себе – економія грошей є.

14 лютого 2017, 15:07

Наркотики та граната у готельному номері

Працівники Полтавського районного відділення поліції отримали інформацію про те, що 50-річний житель району може бути причетний до незаконного зберігання заборонених предметів. За даним фактом правоохоронці розпочали перевірку.

14 лютого 2017, 15:09

Серед підлітків набувають популярності небезпечні ігри

Полтавська поліція одразу заспокоює – випадків суїциду серед підлітків у нас не зафіксовано. Зате Департамент кіберполіції України повідомляє: в російській соцмережі ВКонтакте виявили групи, що доводять дітей до самогубства. Ці спільноти називаються «Море китів» і «Тихий дім», на їх сторінках бачимо відео чи малюнки з літаючими китами. Учасники отримують ряд завдань від адміністраторів, причому, усі передбачають нанесення собі якоїсь шкоди. Виконання має бути зафіксоване на фото чи відео. Фінал такої гри – самогубство.

14 лютого 2017, 15:11

Живих все менше, а проблем – більше

Події на Сході далеко відтіснили події двадцятивосьмирічної давнини. І нині сам збройний конфлікт в Афганістані та вивід радянських військ звідти у 89 році пригадують не так часто, зізнаються в обласній раді. Хоча, забути неможливо.

14 лютого 2017, 16:01

День Валентина: тюльпани – від 17 гривень, троянди – від 25

День закоханих чи свято для продавців квітів? Троянди, іграшки, солодкі презенти та повітряні кульки – «валентинова лихоманка» щороку збиває з ніг пари. Для Івана та Іри – це перший День закоханих разом.

14 лютого 2017, 16:43

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію