Архів новин за 4.08.2016

В День незалежності у Полтаві передадуть величезний прапор України її ровесникам

В День незалежності у Полтаві передадуть величезний прапор України її ровесникам. Такий флеш-моб та багато інших заходів запланували на 24 серпня. Як відзначати 25-ліття незалежності держави – остаточно не вирішили, за «круглим столом» в облдержадміністрації про це радилися представники усіх структурних підрозділів.

4 серпня 2016, 16:24

Полтавці підтримали українських олімпійців підняттям державного прапора

Полтавці підтримали українських олімпійців підняттям державного прапора. Від завтра у Бразилії стартують 31 Літні Олімпійські ігри. Захищатимуть на них честь нашої країни 206 спорстменів, серед яких 5 представників Полтавщини. Палкий привіт і підтримку цього дня їм висловили юні спортсмени, представники обласного олімпійського комітету та обласної влади.

4 серпня 2016, 16:26

На пожежу – швидше

На Полтавщині створюють місцеві пожежні команди – кілька громад області погодилися стати першопрохідцями та інтегрувати європейський досвід в українські реалії. Як у них це вийде – стежитиме уся країна. Губернатор Полтавської області та головний надзвичайник держави підписали Меморандум про співпрацю.

4 серпня 2016, 16:27

Рік у Полтаві працює Національна поліція

Рік тому в Україні реформували правоохоронні органи. Так замість міліції з'явилася поліція. У Полтаві головним чином це відзначилося появою патрульної поліції та ротаціями райвідділків. Утім, кажуть нинішні керівники підрозділів, робота слідчих, оперуповноважених та дільничних змінила напрямок. Яким чином – дізнавались наші кореспонденти під час відзначення першого Дня Національної поліції України.

4 серпня 2016, 16:29

Він руйнує традиції і йде своїм шляхом

Він руйнує традиції і йде своїм шляхом. Полтавець Юрій Шаповал після участі у масштабному міжнародному проекті у Штатах зробив перерву на персональну виставку вдома. У Полтаві митець показав роботи у Свято-Успенському соборі. Художник, про якого заговорили в Україні кілька років тому, після епатажних робіт з Тарасом Шевченком у головній ролі демонструє нові експерименти. Що побачили мої колеги та вже імениті живописці на виставці із назвою «ПроRizne» – далі у сюжеті.

4 серпня 2016, 16:34

Роботи за графіком: у Полтаві триває підготовка до опалювального періоду

На обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» літо – пора активної підготовки до холодів. Щороку в міжопалювальний період у місті відбуваються планові реконструкції теплових мереж і магістралей, заміна потенційно аварійних теплових мереж та ремонт і технічне обслуговування теплогенеруючого й насосного обладнання. Таким чином, кажуть на підприємстві, новий опалювальний сезон вони зустрінуть у повній бойовій готовності. Що вже встигли зробити та що планують встигнути до холодів – знає Крістіна Брігіда.

4 серпня 2016, 16:36

Полтава отримала від держави субвенцію у більш ніж 13 млн гривень

Полтава отримала від держави субвенцію у більш ніж 13 млн гривень. На засіданні бюджетної комісії міськвиконкому мова йшла про призначення та розподіл додаткового фінансування від держави, області та місцевих бюджетів. На які потреби депутати планують витратити отримані кошти та чому у них виникла нагальна потреба вирішити це питання якомога скоріше – знають наші журналісти.

4 серпня 2016, 16:37

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію