Архів новин за липень 2016 року

Бачити руками: у Полтаві відкрили виставку скульптурних портретів

Бачити руками: у Полтаві відкрили виставку скульптурних портретів. Її особливість у тому, що на експонати можна не тільки дивитися, а й слухати про них, читати та навіть... торкатися руками. У такий спосіб організатори виставки ламають стереотип про те, що візуальне мистецтво може бути доступним тільки для тих, хто бачить.

1 липня 2016, 17:13

У Корпусному парку проходить фестиваль «АРТ-Полтава»

Як побудувати недорогий будинок, економити на проїзді, організувати власну справу або пошити ляльку з тканини – про це та інше сьогодні і завтра розповідають у Корпусному парку. Одна з молодіжних організацій влаштувала АРТ-фестиваль, відвідати який можуть усі охочі.

1 липня 2016, 17:17

Омріяні дипломи про вищу освіту отримали студенти ПУЕТу

Омріяні дипломи про вищу освіту отримали студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. Днями у виші відбувся останній цьогорічний випускний. На урочистій церемонії вручення дипломів побували наші кореспонденти.

1 липня 2016, 17:19

У Полтавському районі з'явився новий дільничний пункт поліції

У Полтавському районі з'явився новий дільничний пункт поліції. У с.Розсошенці обладнали приміщення, де громадян будуть приймати два дільничних офіцери. Більше про це – у наступному сюжеті.

1 липня 2016, 17:21

Над окупованими територіями в районі Горлівки лунає гімн України

Гімн України лунає над окупованими територіями в районі Горлівки. Таку пропаганду національного придумали наші військові, технікою допомогли полтавські волонтери. І, починаючи від Дня Конституції, вранці та ввечері звуки пострілів глушить українська пісня.

1 липня 2016, 17:22

2 липня професійне свято відзначають податківці

2 липня професійне свято відзначають податківці. Цього дня 1990 року була створена Державна податкова служба. Пройшовши етапи реформування та реорганізації, зазнавши кількісних та якісних змін, державна податкова служба сьогодні – це, перш за все, сервісна служба, орієнтована на свого клієнта – платника податків.

1 липня 2016, 17:24

Сьогодні в Україні із професійним святом вітають архітекторів

Сьогодні в Україні із професійним святом вітають архітекторів. Тих, хто проектує та дбає про загальний вигляд міста, у Полтаві зібрали в Галереї мистецтв. Привітання та грамоти тут приймали від міської та обласної влад.

1 липня 2016, 17:26

Хвора на рак 22-річна Маргарита Каленик прохає про допомогу

Хвора на рак 22-річна Маргарита Каленик прохає про допомогу. У дівчини – гостра форма меланоми, раку шкіри. Два роки вона поневірялася по лікарнях, і нарешті з'явився шанс вилікувати недугу. На дороговартісне лікування, яке пропонують ізраїльські лікарі, необхідно майже 800 тисяч гривень. Небайдужість полтавців – єдина надії дівчини на здорове майбутнє.

1 липня 2016, 17:50

Немає оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території – не дамо довідку про склад сім'ї

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за результатом розгляду заяви громадянина щодо відмови ТОВ «Управлінська житлова компанія» (ТОВ «УЖК») у видачі довідки про склад сім'ї рекомендувала ТОВ «УЖК» вжити заходів щодо недопущення в подальшому випадків відмов у видачі довідок мешканцям житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні підприємства. Після проведення дослідження АМКУ оштрафував «Управлінську житлову компанію» на понад 5 тисяч гривень. Як встановило Відділення в ході даного провадження, в діяльності ТОВ «УЖК» мали місце факти відмови мешканцям у видачі довідок про склад сім'ї у разі існування заборгованості за послуги ТОВ «УЖК». Довідка видавалася після погашення даної заборгованості. Чинне законодавство України жодним чином не пов'язує питання наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги та надання довідки про склад сім'ї та місце проживання. Враховуючи, що довідка про склад сім'ї є необхідним документом для призначення багатьох видів державних допомог, субсидій, пільг та інших державних виплат, невидача таких довідок ТОВ «УЖК» може призвести до зволікання у призначенні всіх видів соціальних виплат, а також містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умови існування значної конкуренції на ринку.

4 липня 2016, 16:36

Музей Короленка – на десерт

Музей Короленка – на десерт. Туроператорів та турагентів України познайомили із принадами Полтавщини. Два дні спеціалісти доводили, що наш край – то не тільки Гоголь та Полтавська битва. Показали санаторії та дитячі табори, нагодували галушками, а на завершення екскурсію музеєм-садибою батька провела Софія Короленко.

4 липня 2016, 16:37

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію