Архів новин за 17.06.2016

В Україні здали останнє ЗНО основної сесії

В Україні здали останнє ЗНО основної сесії. Сьогодні складали хімію. Цей предмет потрібний для тих, хто планує вступати до вишів переважно медичної спеціалізації. У Полтаві розміщувалося 5 пунктів тестування. На одному з них, у 6-й гімназії, побувала і наша знімальна група.

17 червня 2016, 16:39

Із професійним святом вітали і працівників військового госпіталю

Із професійним святом вітали і працівників військового госпіталю. До них концертну програму та подарунки привезли спонсори і представники обласної організації інвалідів війни. Долучилися до привітань і наші кореспонденти.

17 червня 2016, 16:40

Медики міста отримали 8 квартир та мільйонні сертифікати на обладнання

8 квартир та мільйонні сертифікати на придбання обладнання та ремонти медичним працівникам вручив міський голова Олександр Мамай. Напередодні професійного свята мер вирішив привітати всіх працівників лікарняних закладів Полтави. На премії та подарунки виділили 8 мільйонів гривень.

17 червня 2016, 16:41

На сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету Полтави

На сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету Полтави. Своїм рішенням обранці збільшили фінансування окремих галузей, зокрема, виділили кошти на проведення капітальних ремонтів житлового фонду, поточний ремонт доріг тощо. Більше про всі ці зміни – у наступному сюжеті.

17 червня 2016, 16:43

Більше 400 км на велосипеді – заради популяризації туризму

Більше 400 км на велосипеді – заради популяризації туризму. Полтава стала черговим пунктом призначення учасників проекту «Вишиваний шлях». Чотири дні тому велосипедисти стартували із Харкова та прямують до столиці. Під час їхньої зупинки у Краєзнавчому музеї нашим журналістами вдалося дізнатися, з якою метою вони долають цей шлях.

17 червня 2016, 16:53

На Полтавщині декомунізація закінчилася скандалом

На Полтавщині декомунізація закінчилася скандалом. В селі Надержинщина частина населення – проти переіменування вулиці на честь героя АТО. Жовтневу там нещодавно назвали іменем добровольця-айдарівця Миколи Чепіги, який загинув на Сході у червні 2014. Однак місцеві нову назву не сприймають, і навіть організували збори з цього приводу. Які їх аргументи та що робитимуть далі – дивіться у наступному сюжеті.

17 червня 2016, 16:54

Як служиться в армії – показали призовникам Полтавської області

Військкомати області сьогодні влаштували «День відкритих дверей». Майбутніх призовників з усіх районів повезли на екскурсію до однієї із військових частин. Що їдять, скільки отримують та чим забезпечені контрактники – розповіли і навіть показали.

17 червня 2016, 17:06

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію