Архів новин за 30.03.2016

Двоє полтавців уже задекларували мільйонні статки

Двоє полтавців уже задекларували мільйонні статки. Загалом процедуру висвітлення свого майнового стану та доходів за 3 місяці цього року уже пройшли більше 1000 громадян. У податковій інспекції нагадують: обов'язкові декларації необхідно подати до 1 травня. Це можна зробити як у центрі обслуговування платників податків на Фрунзе, 155, так і скориставшись електронним сервісом «Декларування он-лайн».

30 березня 2016, 16:42

У Полтаві презентували історії, розказані оборонцями Донецького аеропорту

Книга, написана кіборгами: у Полтаві презентували історії, розказані оборонцями Донецького аеропорту. Вона вмістила кілька десятків інтерв'ю, світлин з летовища, коментарів військових експертів. До нашого міста це видання привезла укладачка книги, журналістка «Радіо Свободи» Ірина Штогрін.

30 березня 2016, 16:43

У Кременчуці чоловік погрожував підірвати свою родину

У Кременчуці чоловік погрожував підірвати свою родину. Для цього у домівку приніс гранату. На щастя, обійшлося без жертв. У ситуацію вчасно втрутилися правоохоронці.

30 березня 2016, 16:45

В університеті економіки і торгівлі влаштували Ярмарок вакансій

Про своє працевлаштування замислюються студенти 5 курсу Полтавського університету економіки і торгівлі. Майбутні випускники сьогодні визначалися із першим місцем роботи. Свої пропозиції на Ярмарку вакансій їм надавали представники великих компаній та підприємств міста. Одразу після закінчення університету молодих фахівців не бояться брати на роботу, адже знають про їхню серйозну теоретичну та практичну підготовку у стінах цього вишу.

30 березня 2016, 16:46

Полтавщина відновить дружні стосунки з болгарським Велико-Тирново

Сьогодні в обласній державній адміністрації зустрічали Повноважного посла Республіки Болгарії в Україні Красіміра Мінчева. У перспективі – відновлення дружніх стосунків і співпраці між містами-побратимами Полтавою і Велико-Тирново. На Полтавщині, а саме у Малій Перещепині Новосанжарського району, де знаходиться могила засновника Великої Болгарії хана Кубрата, болгари хочуть спорудити меморіальний комплекс із готелем та музеєм. Подробиці – у сюжеті.

30 березня 2016, 16:50

Перейменувать не можна залишить

Замість вулиці Артема – вулиця Петлюри, замість Володарського –  Вернадського, на місці Комсомольської – Стрітенська, більше не Пролетарська, а Різдвяна. Це – лише невеликий перелік вулиць, назви яких мають змінити вже у цьому році. Про декомунізацію і її наслідки для Полтави – далі в матеріалі Марини Мольки.

30 березня 2016, 16:59

500 мешканців області вирішили укласти контракт із ЗСУ

120 мешканців області, які є кандидатами на військову службу до лав Збройних сил України, відправились у навчальні центри для проведення підготовки. Загалом, на Полтавщині з початку року укласти контракт і стати професійними військовими вирішили понад пів тисячі чоловік. Кожен 4-й з них має бойовий досвід участі в АТО.

30 березня 2016, 17:30

З 1-го по 8-ме квітня Полтава стане театральною столицею України

З 1-го по 8-ме квітня Полтава стане театральною столицею України. У місті пройде вже 8-й фестиваль «В гостях у Гоголя». Разом з тим, колектив відзначатиме 80-річчя від дня заснування Полтавського обласного театру. Особливість цьогорічного фестивалю у тому, що на сцені будуть не лише гоголівські п'єси. 

30 березня 2016, 20:23

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію