Архів новин за 11.02.2016

Мовне питання – чи буде в Українській церкві українська мова

Мовне питання – Українську Православну церкву звинувачують в тому, що вона не поспішає переходити на українську. Натомість користується звичними – церковнослов’янськими текстами, часом не зрозумілими для людей. Питання досліджували наші кореспонденти.

11 лютого 2016, 17:39

У Полтаві з'явиться повноцінний кризовий центр для жінок, які постраждали від насилля

У Полтаві з'явиться повноцінний кризовий центр для жінок, які постраждали від насилля. З усіма умовами повноцінного перебування разом з дітьми. Планують, що в Центрі соціально-психологічної реабілітації, що отримає назву «Нове життя», можна буде готувати їжу, прати речі, отримувати допомогу різних фахівців і підтримку таких же постраждалих. Чому фахівці називають першими ластівочками нової ініціативи чоловіків, і коли, ймовірно, центр почне працювати – дивіться далі.

11 лютого 2016, 17:40

У Полтаві презентували літні заклади оздоровлення та відпочинку дітей

У Полтаві презентували літні заклади оздоровлення та відпочинку дітей. Таких у нашому регіоні функціонує 26. Своїм маленьким гостям вони пропонують активний відпочинок: участь у різноманітних майстер-класах та спортивних змаганнях. Плюс – збалансоване харчування та розважальні програми. За все це в середньому вартість путівки коливається від тисячі до 6,5 тисяч гривень. Яким чином обласна влада має намір допомагати полтавцям у її придбанні – у наступному сюжеті.

11 лютого 2016, 17:41

15 лютого – річниця виведення військ із Афганістану

15 лютого – річниця виведення військ із Афганістану. Цього року – 27-ма. У територіальному центрі Октябрського району зібралися заздалегідь, вшанували загиблих, привітали усіх учасників бойових дій. 

11 лютого 2016, 17:43

За дві тисячі гривень літня жінка ледве не поплатилася життям

За дві тисячі гривень, мобільний телефон та банківську картку з пенсією літня жінка у Нових Санжарах ледве не поплатилася життям. Вночі до неї в будинок вдерлося двоє чоловіків та, завдавши тілесних ушкоджень, заволоділи майном пенсіонерки. Поліцейські затримали нападників.

11 лютого 2016, 17:44

«Золоті» зупинки: матеріали для них коштували на 60% більше, ніж має бути

Нова техніка для комунальників та нові зупинки для полтавців завдали чималих збитків бюджету. Антимонопольний комітет з'ясував, що закупка та монтаж відбулися зі значними порушеннями. Чим не догодила техніка для прибирання сміття і як матеріали для виготовлення зупинок не вклалися у середньостатистичні ціни – дивіться далі.

11 лютого 2016, 17:46

Матері-одиначки можуть залишитися без допомоги від держави

Матері-одиначки можуть залишитися без допомоги від держави. З початку цього року відбулися зміни у профільному законодавстві. Відтепер розмір додаткових грошових коштів, які вони отримуватимуть наступні 6 місяців, обраховуватиметься з урахуванням рівня доходу. 

11 лютого 2016, 17:47

18 сімей у спальному районі Полтави тиждень – без газу

18 сімей у будинку по бульвару Побєдоносцева, 3 упродовж тижня залишаються без газу. Люди скаржаться, що про відключення від постачання їх ніхто не попереджав. Яку відповідь у цій ситуації дають представники комунального підприємства – знає Юлія Козіна.

11 лютого 2016, 18:29

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію