Архів новин за 9.12.2016

Старовинне мистецтво в сучасному просторі

Старовинне мистецтво в сучасному просторі – у галереї «Арт-простір» представили «Полтавські розписи» від Юлії Мохірєвої. Скрині, тарілки, іграшки і народні картини. Деякі – з малюнками, що виявилися пророчими.

9 грудня 2016, 16:12

3500 особливих дітей отримають подарунки від волонтерів

Три з половиною тисячі особливих дітей отримають подарунки від волонтерів. Цього року вже втринадцяте у нашому місті стартував благодійний проект «Ялинка янголів». Малеча з інтернатів, ВІЛ-інфіковані, діти-інваліди писали побажання Діду Морозу на паперових янголах. Саме останніх з ялинки можуть зняти небайдужі містяни, тим самим виконавши прохання когось із дітей.

9 грудня 2016, 16:13

В аграрній академії навчають кембриджської англійської

В аграрній академії навчають кембриджської англійської. Цього дня у виші відбулася методична конференція для викладачів та студентів від екзаменаційного департаменту одного із найвідоміших навчальних закладів світу. З якою метою його представники завітали до академії – розповість Крістіна Брігіда.

9 грудня 2016, 16:15

Кращий вихід – геріатричний будинок

Будинок для літніх людей герой нашого наступного сюжету вважає для себе найкращим виходом. Зараз він живе у Центрі адаптації разом із колишніми в’язнями, залежними та людьми у складних життєвих обставинах. Хто допоміг самотньому біженцю із Луганщини – в сюжеті далі.

9 грудня 2016, 16:16

Полтавські лікарі менше оперують планово

Полтавські лікарі менше оперують планово. Зміни у діяльності за останні роки трапилися не через проблеми із фінансуванням чи зміни у законодавстві, а внаслідок недбалості самих пацієнтів. Міські лікарі-урологи скаржаться: полтавці самолікуються, терплять до останнього, і потім доводиться вже не лікувати їх, а буквально рятувати на операційному столі.

9 грудня 2016, 16:18

Поліцейські затримали осіб, на рахунку яких – три напади на літніх людей

Поліцейські затримали осіб, на рахунку яких – три напади на літніх людей у Полтавській області. Зловмисники діяли зухвало: стареньких зв'язували, били, забирали в них усі гроші та коштовності. Більше про затриманих – у наступному сюжеті.

9 грудня 2016, 16:32

Сьогодні – Міжнародний день боротьби з корупцією

Сьогодні – Міжнародний день боротьби з корупцією. 13 років тому цього дня у Мексиці запропонували для підписання Конвенцію ООН проти корупції. У Полтаві день відзначили заходом для майбутніх юристів. Як протидіяти корупції – їм розповіли прокурор, головний поліціянт області та посадовці.

9 грудня 2016, 16:38

На Полтавщині – новий головний лікар обласного психдиспансеру

На Полтавщині – новий головний лікар обласного психдиспансеру. Кандидатуру Віктора Волощенка підтримали депутати обласної ради на сесії. Громадськість та деякі депутати – проти цього призначення. За що ще проголосували на сьогоднішньому засіданні – дивіться у нашому матеріалі.

9 грудня 2016, 16:39

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію