Архів новин за 5.10.2016

Видання книги бійця із позивним «Спілберг» затримується

«Батальйон «Полтава» 2 роки війни» – видання книги бійця із позивним «Спілберг» затримується. Короткі оповідки із військових буднів та професійні знімки фотохудожника мали б побачити світ іще у серпні, проте на сьогодні готові лише кілька екземплярів. Чому так – знає Олена Ляшенко.

5 жовтня 2016, 16:40

На полтавську землю повернулися правоохоронці з АТО

На рідну полтавську землю повернулися правоохоронці, які виконували завдання у зоні АТО. На Сході вони пробули два місяці. Після такої довгої поїздки вдома на них чекала тепла зустріч. 

5 жовтня 2016, 16:42

У Кременчуці викрили діяльність підпільних гральних закладів

У Кременчуці викрили діяльність підпільних гральних закладів. Останні розташовувалися у різних районах міста. Документи та комп'ютерну техніку, що свідчили про ведення незаконного грального бізнесу, правоохоронці вилучили.

5 жовтня 2016, 16:43

Українські та англійські офтальмологи реалізовуватимуть грантовий проект

Українські офтальмологи зі своїми винаходами посідають перші місця серед півсотні держав світу. Але, щоб хвалитися цим, кажуть лікарі, просто не мають часу. Втім, цього тижня кращі медики у справах очей приїхали до Полтави на конференцію. Останнього разу подібну зустріч у місті приймали десять років тому. Про що спілкувалися лікарі між собою, та якими напрацюваннями можуть вихвалятися не лише в Україні – дізнавалися мої колеги.

5 жовтня 2016, 16:44

У 35-ій школі на околиці міста пройшов осінній ярмарок

Унікальна полтавська школа №35 на околиці міста – в центрі уваги. Понад 100 тутешніх учнів влаштували у закладі осінній ярмарок. Хтось приніс овочі та фрукти з дому, а хтось перевтілився в образ Стецька з п'єси «Сватання на Гончарівці». Захід – традиційний, однак, до себе привертає увагу щороку. В чому секрет успіху, і чому ця школа унікальна – розкажуть наші журналісти.

5 жовтня 2016, 16:46

Берегині чи рецидивісти – на Полтавщині перевиховують жінок-злочинців

Берегині роду, чи злочинниці-рецидивістки. У колонії №65 показали, як працюють над профілактикою повторних злочинів. Роботу неурядових організацій, умови проживання і тих, хто навряд чи знову стане на «криву доріжку», побачили й наші журналісти під час спеціального прес-туру.

5 жовтня 2016, 17:03