Архів новин за 25.09.2015

На вибори зареєструвалося 142 політичні партії

На вибори зареєструвалося 142 політичні партії, які прийняли рішення про участь їхніх місцевих організацій у чергових виборах. Перелік політичних сил опублікований на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Вказано найменування політичної партії; найменування вищого керівного органу, який прийняв рішення про участь у виборах; дата, номер та назва рішення вищого керівного органу; найменування центрального керівного органу політичної партії, який погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій політичної партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів; прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по-батькові (за наявності) керівників політичної партії, уповноважених посвідчувати своїми підписами рішення зборів (конференцій). Із майже півтори сотні партій окрему увагу на себе звертають наступні:
- ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА"
- ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ДОБРИЙ САМАРЯНИН"
- Політична партія "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ"
- "КМКС" Партія угорців України
- ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КЕРНЕСА! (ЗА КОНСТРУКТИВНІ ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ, НЕСПРИЙНЯТТЯ ЕКСТРЕМІЗМУ, СПРОТИВ АВТОРИТАРИЗМУ!"
- Політична партія "Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян"
- Політична партія "Мерітократична партія України"
- Українська морська партія Сергія Ківалова
- Політична Партія "Піратська Партія України"
- Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

25 вересня 2015, 13:46

Вночі 25-го вересня хуліган розбив вікна Полтавської ОДА

Вночі 25-го вересня хуліган розбив вікна Полтавської облдержадміністрації. Чоловіка затримали близько 4-ї години представники громадських організацій, які розмістились у наметовому містечку поблизу головної будівлі в області. Молоді хлопці почули звук розбитого скла, побігли до приміщення адміністрації та затримали чоловіка. Зловмисником виявився 31-річний мешканець Полтави. Під час спілкування з працівниками міліції пояснити мотиви своїх дій він не зміг. Говорить, що був п’яним і нічого не пам’ятає. За даним фактом Київським райвідділом міліції розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 850 до 1700 гривень, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років.

25 вересня 2015, 13:46

Квіти допомогли йому витримати на війні

Квіти допомогли йому витримати на війні. Повернувшись, він присвятив їм свою виставку. Природні матеріали, спокійні кольори та композиції, над якими хочеться думати, – роботи військового з'явилися у Полтавському салоні «Художник».

25 вересня 2015, 17:35

В центрі Полтави роздали півтисячі презервативів

В центрі Полтави роздали півтисячі презервативів. Благодійна організація «Світло надії» таким чином намагалася ознайомити молодь із перевагами та недоліками основних методів контрацепції. Захід приурочили до Всесвітнього дня контрацепції, який відзначатимуть 26 вересня.

25 вересня 2015, 17:37

У селищі Чорнухи чоловік зберігав вдома цілий арсенал зброї радянської модифікації

У селищі Чорнухи місцевий мешканець зберігав вдома цілий арсенал зброї радянської модифікації. Все – від багнет-ножів до кулеметів та гвинтівок. Знайдену зброю правоохоронці вилучили.

25 вересня 2015, 17:38

На Полтавщині визначили виробників найякісніших товарів та надавачів послуг

На Полтавщині визначили виробників найякісніших товарів та надавачів послуг. Полтавська торгово-промислова палата підбила підсумки конкурсу «Полтавська марка». За право бути першими змагалися близько півсотні підприємств малого та середнього бізнесу.

25 вересня 2015, 17:40

Більше іграшок, більше розваг, більше веселого дитинства

Більше іграшок, більше розваг, більше веселого дитинства. У решетилівських дітлахів з'явилося нове місце для відпочинку. Новий ігровий майданчик встановили в рамках благодійної програми народного депутата України, голови Полтавської обласної організації партії «Відродження» Олега Кулініча. Програма триває вже четвертий рік. За цей час Олег Кулініч встановив у містах та селах свого виборчого округу вже з півсотні дитячих майданчиків.

25 вересня 2015, 17:41

Школярам – автомати

Школярам – автомати. Учнів 38 школи прийшли повчити представники цивільного корпусу «Азов». У такий спосіб не набагато старші підлітки додають майже своїм одноліткам патріотизму. Адже чимало вихованців їх корпусу згодом готові повноцінно захищати себе й Україну. Що показали школярам «азовці» і чим вразили дорослих самі діти – дивіться далі.

25 вересня 2015, 17:41

Знову в бій – черговий раз на Схід відправився батальйон «Полтава»

Знову в бій – черговий раз із Полтави на Схід відправився батальйон  «Полтава». Чоловіки уже побували там по 5-7 разів. Настрій у більшості бойовий, чого не скажеш про тих, хто їх проводжає. Олена Ляшенко – далі.

25 вересня 2015, 17:43

Нове – не значить краще

До кінця року у Полтаві має з'явитися 80 нових зупинок громадського транспорту, гроші на це, а саме – 3 млн.606 тис.грн., спрямували з міського бюджету. Деякі зупинки вже змонтували, наприклад, по вулиці Луначарського та біля кінотеатру Котляревського. Чи радіють полтавці їх появі та що думають з приводу якості – дивіться у сюжеті.

25 вересня 2015, 17:45

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію