Архів новин за 10.09.2015

Безхатченків у Полтаві підстригли стилісти

Безхатченків у Полтаві підстригли стилісти. Біля Південного вокзалу розгорнули міні-салон, де жінкам та чоловікам у складних життєвих обставинах робили зачіски, а також мобільну лабораторію, де у них же дослідили кров на найнебезпечніші хвороби. Вперше так зробили цього року в Америці. Україна застосувала досвід спочатку у Києві, Полтава – друге місто, куда дійшла ця естафета. Олена Ляшенко – далі. 

10 вересня 2015, 17:24

Чий гобелен?

Чий гобелен – автора великого полотна із портретом Котляревського, який прикрашає обласну бібліотеку уже 5 років, запросили на День народження письменника. До цієї дати у книгозбірні влаштували виставку картин та творчий вечір Євгена Пілюгіна.

10 вересня 2015, 17:25

Його 246 День народження й досі відзначають в Україні

Його 246 День народження й досі відзначають в Україні. Мова – про зачинателя нової української літератури Івана Котляревського. У літературно-меморіальному музеї автора «Енеїди» та «Наталки-Полтавки» з нагоди свята зібралися учні різних шкіл міста, аби віддати данину пам'яті письменнику.

10 вересня 2015, 17:26

Майже пів сотні школярів підзаробили на творчості

У Полтаві визначили найкращих юних поетів та прозаїків. Відбулося це у рамках вручення щорічної міської дитячої літературної премії імені Івана Котляревського. Творчі доробки початківців уже почали приносити їм приємні бонуси. Які саме – дивіться у наступному сюжеті.

10 вересня 2015, 17:28

У Полтавській гімназії №13 з'явився новий автомайданчик

У Полтавській гімназії №13 з'явився новий автомайданчик. Відтепер на ньому учні в ігровій формі відпрацьовуватимуть основні правила дорожнього руху. Консультації щодо його створення надавали працівники Державтоінспекції. Вони разом з керівництвом гімназії і відкривали учбовий автомайданчик. Як це було – дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

10 вересня 2015, 17:29

Голова обласної ради не задоволений роботою Департаменту освіти і науки

Голова обласної ради не задоволений роботою Департаменту освіти і науки. Все через те, що вчасно не був поданий проект нової освітянської програми для розгляду депутатами, які є членами комісії з питань освіти, науки та культури. Про що іще говорили в освітній галузі Полтавщини – дивіться у наступному сюжеті.

10 вересня 2015, 17:30

Гроші на переселенців

Гроші на переселенців. Полтавська область отримала кошти від Європейського Союзу для тимчасового розселення внутрішньо переміщених осіб. Перше представлення журналістам проекту, за яким отримали допомогу, відбулося у четвер в обласній адміністрації. Скільки і на що підуть євро від іноземних партнерів і яка кількість українців за планом обов'язково має отримати допомогу на території Полтавщини – дивіться у наступному матеріалі.

10 вересня 2015, 17:31

Громадськості та представникам однієї з АЗС вдалося досягти компромісу

28 серпня пройшли громадські слухання стосовно реконструкції автогазозаправного пункту по вулиці Панянки, 19, на якому жителі прилеглих будинків одноголосно висловили свою згоду на проведення будівельних робіт. Цій події передувала більш ніж двомісячна історія громадського обговорення. Втім 9 вересня зібралися окремі місцеві мешканці, незгодні з рішенням громади. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

10 вересня 2015, 18:23

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію