Архів новин за 21.08.2015

В середмісті Кременчука виявили вибуховий пристрій

В середмісті Кременчука виявили вибуховий пристрій. Його помітив охоронець однієї з організацій та викликав міліцію. Підозрілий предмет правоохоронці знешкодили. На щастя, ніхто не постраждав.

21 серпня 2015, 17:21

Із Днем незалежності вітали підопічних Горбанівського геріатричного будинку-інтернату

Із Днем незалежності вітали підопічних Горбанівського геріатричного будинку-інтернату. Для них виступили колективи Полтавського міського будинку культури. Українські народні пісні, вальс, краков'як, полонез, кадриль, гуморески та ліричні вірші – усе це увійшло до концертної програми для стареньких. 

21 серпня 2015, 18:02

За протипожежною безпекою на Сорочинцях слідкують рятувальники

За протипожежною та техногенною безпекою слідкує зведений загін рятувальників з усієї області. Родіон Пєсков – один з них. Водій протипожежної автівки у будь-який час готовий до ліквідації надзвичайної ситуації.

21 серпня 2015, 18:04

На Сорочинському ярмарку у посиленому режимі працюють всі оперативні служби

На Сорочинському ярмарку у посиленому режимі працюють всі оперативні служби. Цього року, беручи до уваги неспокійну ситуацію на Сході України, організатори найбільшого торжища подбали про безпеку відвідувачів. Відтак у Сорочинцях нині поряд із патрульними нарядами міліції задіяні кінологічна та вибухотехнічна служби.

21 серпня 2015, 18:06

Розбудова Полтави тягне за собою чимало конфліктів

Розбудова Полтави тягне за собою чимало конфліктів. В першу чергу – між забудовниками та мешканцями старих будинків. Уникнути проблем в майбутньому можна, якщо повністю змінити принцип розбудови міста, впевнений депутат обласної ради Юрій Кривошеєв. Вирішити вже існуючі суперечки – теж, але для цього треба шукати компроміс. Про будівельний конфлікт на вулиці Куйбишева, який взявся владнати посадовець, – далі у сюжеті.

21 серпня 2015, 18:07

Полтава сьогодні зустрічала гостей із міста-побратима Боржомі

Полтава сьогодні зустрічала гостей із міста-побратима Боржомі. Дружба, яка зародилася між українськими та грузинськими колегами у 2011 році, нині переросла у плідну співпрацю. Остання, з-поміж іншого, стосується можливості оздоровлення полтавських дітей на гірськокліматичних курортах. 

21 серпня 2015, 18:09

Полтавщина провалила шосту хвилю мобілізації

Полтавщина провалила 6-ту хвилю мобілізації. Про це заявляє керівництво області та звітують в обласному військкоматі. Із 5 тисяч військовозобов'язаних на медичний огляд направили 4 тисячі чоловік. Із них лише 26% визнали придатними до військової служби.

21 серпня 2015, 18:10

Полтавці отримали державні нагороди

У Краєзнавчому музеї до Дня незалежності нагородили полтавців, які мають заслуги перед Батьківщиною, серед них – учасники АТО, медики, працівники сільського господарства, представники громадських організацій. Нашим землякам присвоїли почесні звання, вручили ордени, нагрудні знаки, почесні грамоти та подяки.

21 серпня 2015, 18:14

Товариство Абазівки відремонтувало КамАЗ для потреб української армії

Держава зобов'язала підприємства підтримувати армію, наприклад, ремонтуючи техніку Збройних сил України. Бажаючих, говорять у військкоматі, не багато, бо ця робота тримається на голому ентузіазмі. На Полтавщині серед найбільш свідомих – товариство Абазівки, яке займається вирощенням сільськогосподарських культур. Під час 4-ї хвилі мобілізації його працівники відправили КамАЗ для потреб української армії, а днями відремонтували ще один, який перевозитиме паливно-мастильні матеріали. З ентузіастами спілкувалися наші кореспонденти. 

21 серпня 2015, 18:16

Директор комунального підприємства «Полтава-сервіс» «погорів» на хабарі

Директор комунального підприємства «Полтава-сервіс» «погорів» на хабарі. Сьогодні правоохоронці затримали Віктора Передерія в момент отримання неправомірної вигоди у сумі 1 300 доларів. Та замість міліції посадовця повезли до лікарні. На місці події побували і наші журналісти.

21 серпня 2015, 18:17

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію