Архів новин за 9.07.2015

Представники турфірм з різних куточків України знайомилися із основними «родзинками» Полтавщини

Представники туристичних фірм з різних куточків України знайомилися із основними «родзинками» Полтавщини. Гості побували в Опішному, Гоголевому, Диканьці, Решетилівці, відвідали місцеві музеї та садиби зеленого туризму. Своїми враженнями ділилися на підбитті підсумків дводенного інформаційно-рекламного туру «Запрошуємо на Полтавщину!» у Краєзнавчому музеї.

9 липня 2015, 17:34

Полтавців оперують за допомогою мікроскопа, що має тільки один аналог в Україні

Полтавців оперують за допомогою мікроскопа, що має тільки один аналог в Україні. Повертають зір за допомогою нового обладнання в основному хворим на цукровий діабет. До цього, говорять в офтальмологічному відділенні Полтавської обласної клінічної лікарні, даного виду операційних втручань просто не здійснювали, а направляли хворих в інші міста держави. На що тепер здатні полтавські лікарі – дивіться далі.

9 липня 2015, 17:35

Двоє підлітків отримали ураження струмом в електрощитовій

Двоє підлітків отримали ураження струмом в електрощитовій на одному з підприємств міста. На закриту територію хлопці проникли з метою крадіжки мідних пластин. Нині підлітки перебувають у медичних закладах міста, лікарі боряться за життя хлопців.

9 липня 2015, 17:36

Понад 3 тисячі кілометрів подолав Конотопський камінь на шляху до Полтави

Понад 3 тисячі кілометрів подолав Конотопський камінь на шляху до Полтави. В нашому місті пам'ятний знак – на честь перемоги в одноіменній битві. Організатори Всеукраїнського промо-туру впевнені, що для пересічних українців ця історична подія може стати символом звитяги українських воїнів на полі бою та незламності опору українців агресорам й окупантам, що дуже потрібно сьогодні, коли країна також перебуває в стані неоголошеної війни.

9 липня 2015, 17:44

Полтавці обговорювали законопроект про місцеві вибори

Полтавці обговорювали законопроект про місцеві вибори. Представників політичних партій, громадських рухів, які існують в місті, запросили висловити свої пропозиції щодо вдосконалення цього документу. Які зміни, на їхню думку, варто внести до законопроекту – знають наші кореспонденти.

9 липня 2015, 17:45

Де тонко, там і рветься

Де тонко, там і рветься: «Полтававодоканал» проводить гідравлічні випробування розподільчої мережі водопостачання. Це, пояснюють фахівці  підприємства, необхідно для виявлення так званих «слабких» місць. Щоб мешканці не відчули перебоїв із водопостачанням, почергово, згідно з графіком, випробування проведуть по окремим розподільчим гілкам мереж. Сьогодні розпочали із зони з умовною назвою «Електромотор», до якої належать вулиці Фрунзе, Кагамлика, Київське Шосе та мікрорайони Сади, Половки, Алмазний.

9 липня 2015, 17:46

У 2015 році Полтавське відділення Антимонопольного комітету наклало штрафів на загальну суму 1 млн.600 тисяч грн

У 2015 році Полтавське відділення Антимонопольного комітету наклало штрафів на загальну суму 1 млн.600 тисяч грн. Половину суми вже сплачено до державного бюджету. Антиконкурентні узгоджені дії та зловживання монопольним домінуючим становищем – найпоширеніші види порушень, за які застосовують найбільше санкцій.

9 липня 2015, 17:47

Більше 30 картин з пейзажами старої Полтави та натюрмортами презентував у салоні «Художник» Ігор Величко

Більше 30 картин з пейзажами старої Полтави та натюрмортами презентував у салоні «Художник» Ігор Величко. Роботи для цієї виставки митець створив менше, ніж за два місяці. Говорить: хотів зафіксувати на полотні куточки улюбленого міста, які, можливо, скоро можна буде побачити тільки на фотографіях та картинах художників.

9 липня 2015, 17:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію