Архів новин за 3.06.2015

Більше двадцяти фігур з пап'є-маше прикрасили подвір'я музею Панаса Мирного

Почуття, які народжує танець, представила на виставці у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного майстриня Лілія Телеп. Більше двадцяти фігур, зроблених у техніці пап'є-маше, прикрасили галявини поблизу будинку письменника. Як танцювальне та декоративно-прикладне мистецтва вдалося поєднати в одній експозиції – дивіться у наступному сюжеті.

3 червня 2015, 17:28

У Полтаві відкрилася виставка знаної вишивальниці

У Полтаві відкрилася виставка знаної вишивальниці. Роботи Олени Коршунової – у колекціонерів усього світу. Особливі вони тим, що виконані у полтавському та решетилівському стилях. Це біле по білому, поєднання пастельних кольорів та палітра знаків-носіїв закодованої інформації.

3 червня 2015, 17:31

В Полтаві відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування

У Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування «Створюємо майбутнє разом». На нього до Полтави з'їхалися кращі представники учнівського самоврядування з усього регіону.

3 червня 2015, 17:34

У місті тривають щеплення проти сказу

У Полтаві триває щеплення проти сказу. На черзі – частина Ленінського та Київський райони. Ветеринари кажуть: в місті спалахів хвороби не зареєстровано, чого не скажеш про деякі інші міста України. Сказ смертельно небезпечний для усіх теплокровних, в тому числі – для людини. Тож щеплення – єдина пофілактика.

3 червня 2015, 17:44

Дахи будинків у Полтаві не проходять перевірку дощами

Численні дахи будинків не проходять перевірку дощами та додають проблем мешканцям останніх поверхів. Не з чуток про ці незручності знали полтавці з другого будинку по вулиці Юрія Кондратюка. Проте зараз ті часи вони прагнуть забути, як страшний сон. Допомогли їм із ремонтом даху, що протікав, у громадській приймальні народного депутата Сергія Капліна.

3 червня 2015, 17:46

Полтава пасе задніх у справі ремонту автомобільних доріг

Полтава пасе задніх у справі ремонту автомобільних доріг, стверджує депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота. У той час, як в інших містах України вже давно тривають роботи із ремонту вулично-шляхової мережі, у нас вони лише розпочинаються. Інше питання – у якості його проведення. 

3 червня 2015, 17:47

Оновлена допомога – для контактної мережі Полтави

Оновлена допомога – для контактної мережі Полтави. Працівники «Полтаваелектроавтотрансу» практично власними силами відремонтували спеціальний автомобіль, що служить для ліквідації аварій на лінії. Виглядає він тепер, як новий. А представники міської влади запевняють: це – головна підтримка електричного транспорту. Адже мережі, якими користується усе місто, давно застаріли.

3 червня 2015, 17:49

Депутати обласної ради на комісії розглянули питання соціального захисту

Сьогодні відбулася 29-та позачергова сесія обласної ради 6-го скликання. Їй передувало засідання профільної комісії обласної ради. На ньому депутати розглянули питання, які пізніше обговорили на сесії. З-поміж таких: про внесення змін до комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни та антитерористичної операції, а також програми «Територіальна оборона».

3 червня 2015, 17:54

«Доленосна реформа» чи «проект кастрації по-полтавськи»

Найгострішим на 29 позачерговій сесії обласної ради 6-го скликання стало питання «Про схвалення перспективного плану формування територій громад області». Його, зокрема, називали «проектом кастрації» та таким, що призведе до деградації села. Представники громадськості та окремі депутати вимагали зняти його з порядку денного. Чим усе завершилося, знають наші кореспонденти.

3 червня 2015, 18:25

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію