Архів новин за 19.05.2015

Невідоме про Полтавщину та Україну – нову книжку випустили у Полтавському Краєзнавчому музеї

Невідоме про Полтавщину та Україну – нову книжку випустили у Полтавському Краєзнавчому музеї. Її презентацією відзначили професійне свято – Всесвітній день музеїв. Книга вийшла невеликим накладом і є цінною для усіх, хто цікавиться історією.

19 травня 2015, 17:27

В ПОІППО презентували результати словацько-українського проекту «Європа в школі»

На семінарі у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти презентували результати словацько-українського проекту «Європа в школі». У ньому брали участь представники 9 областей України, які розробили так звані «робочі зошити» із 4-х тем.

19 травня 2015, 17:28

Заслужені нагороди отримали переможці та призери Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН

Заслужені нагороди отримали сьогодні 22 переможці та призери Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН. Протягом року вони захищали честь нашого міста у різних куточках України, демонструючи глибокі знання із предметів, та виявляли власні творчі та новаторські здібності. Від міської влади обдаровані та талановиті діти отримали грамоти та грошові винагороди.

19 травня 2015, 17:30

Найкраще українську мову та літературу знають у Львівській та Івано-Франківській областях

Найкраще українську мову та літературу знають у Львівській та Івано-Франківській областях. Про це свідчать результати проведення цьогорічного ЗНО. На Полтавщині участь у тестуванні взяло майже 11 тисяч осіб, з яких 680 не набрали необхідної кількості балів, відтак, не мають права вступити до вишів. Про інші результати ЗНО – далі у нашому матеріалі.

19 травня 2015, 17:31

У Полтаві ділилися досвідом співпраці влади та громади

Аби поділитися досвідом щодо співпраці влади та громади, до Полтави з'їхалися гості з усієї України. В обласній раді пройшов семінар «Кращі практики місцевого самоврядування». Його головне завдання – налагодити комунікацію між представниками різних регіонів України, щоб в подальшому обмінюватися досвідом у реалізації різноманітних проектів.

19 травня 2015, 17:32

Посівна кампанія на Полтавщині йде за планом

Посівна кампанія на Полтавщині йде за планом. Робота із ранніми зерновими вже закінчена, нині добігає кінця посів ярих культур, говорять у профільному Департаменті облдержадміністрації. Перші результати весняно-польових робіт в Україні обговорювали під час селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства.

19 травня 2015, 17:34

Журналісти побачили умови утримання у Машівській виправній колонії

Ще з 20-х років минулого століття у селі Кустолово-Суходілка Машівського району працює виправна колонія. Нині це установа мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для чоловіків, вперше засуджених за злочини, вчинені з необережності. У 80-х роках тут було майже 2 тисячі засуджених, нині – лише 160. Вони можуть вільно пересуватись територією, де знаходяться виробничі об'єкти, на яких працюють. Як живеться засудженим в установі – дізнавалися наші кореспонденти Марина Молька та Антон Старишко.

19 травня 2015, 17:35

Полтавські ветерани віддали свою їжу атовцям

Полтавські ветерани віддали свою їжу атовцям. В обласній раді інвалідів війни та Збройних Сил вирішили: частину продуктових наборів, які до 9 Травня для них зібрали підприємці, вони передають волонтерам. Цей вчинок неабияк вразив полтавців, які вже рік допомагають українським бійцям на передовій.

19 травня 2015, 17:38

Річка з фекалій – таку картину щодня бачать жителі провулку Риночного

Річка з фекалій – таку картину щодня бачать жителі провулку Риночного. Вся проблема, переконані місцеві, – у неправильно прокладеній каналізаційній мережі. Відтак через це стоки переповнюють колодязь і заливають нечистотами навколишні вулиці.

19 травня 2015, 17:39

21 573 полтавці у середньому за три години оновили Полтаву

21 573 полтавці у середньому за три години оновили Полтаву. Толока, що зібрала у спільній справі 540 дворів, стала наймасштабнішою не тільки для полтавців, а й відзначилася на фоні всієї України – говорить лідер громадської платформи «Нова Полтава» Лев Жиденко. Таку ініціативність жителів свого міста не могли залишити без уваги. Тому найактивніших полтавців запросили на урочисте відзначення кращих толок у 12 номінаціях, плюс – Гран-прі.

19 травня 2015, 17:40

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію