Архів новин за 13.05.2015

У Художньому салоні свій живопис полтавцям представила Марина Герасименко

У Художньому салоні свій живопис полтавцям представила Марина Герасименко. Це вже друга персональна виставка художниці. Тут є і сумна посвята у гетьмани Івана Мазепи, життєрадісні птиці та Україна в багатьох образах. Все це вже бачили наші журналісти.

13 травня 2015, 16:46

Майбутніх волонтерів навчали, як діяти під час непередбачуваних ситуацій

Майбутніх волонтерів навчали, як діяти під час непередбачуваних ситуацій. Психологічний тренінг та практичні заняття для «Школи волонтерів», яка діє при Обласному молодіжному центрі, провели рятувальники Полтавщини.

13 травня 2015, 16:47

Полтавських медиків привітали із Всесвітнім днем медсестри

Полтавських медиків привітали із Всесвітнім днем медсестри. Під час урочистої конференції, що відбулася у першій міській лікарні, мер відзначив півсотні медичних сестер, які працюють у різних лікувальних закладах. Чого не вистачає зараз головним помічникам лікарів і наскільки вдається омолоджувати галузь охорони здоров'я, розповість Інна Безугла.

13 травня 2015, 16:49

У Полтаві створили територіальний осередок політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

У Полтаві створили територіальний осередок політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». На зборах організації обрали очільника, одноголосно підтримавши кандидатуру Андрія Пісоцького. Команда однодумців обіцяє якісно працювати для розвитку Полтавщини і України та запрошує усіх небайдужих долучитися до спільної роботи. 

13 травня 2015, 16:50

В Полтаві тривають обговорення майбутнього пам'ятника, присвяченого подіям Революції Гідності

В Полтаві тривають обговорення майбутнього пам'ятника, присвяченого подіям Революції Гідності. Щотижня на засідання круглого столу запрошують представників усієї громади. Разом з експертами, мають надію організатори, їм вдасться вже найближчим часом дійти до того проекту, за яким створюватимуть довгоочікуваний монумент.

13 травня 2015, 16:51

До Полтави завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс

До Полтави завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні Марюс Януконіс. Його зустрічало керівництво міста та області. Під час діалогу обговорили співпрацю у різних галузях, таких як освіта, наука, здоров'я і бізнес-проекти.

13 травня 2015, 16:52

Ще один автомобіль подарували бійцям роти особливого призначення «Полтава»

Ще один автомобіль подарували бійцям роти особливого призначення «Полтава». Його правоохоронці отримали від підприємців, волонтерів, народних депутатів. Цей транспортний засіб, говорять бійці, неодмінно стане в нагоді для використання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

13 травня 2015, 16:53

65 тисяч гривень з власної кишені – на деталі для АТО

65 тисяч гривень з власної кишені – на деталі для АТО. Губернатор Полтавщини Валерій Головко купив запчастини для автомобілів санітарної роти. Таким чином, говорять військові, вдасться оновити транспорт, який вивозить поранених з «найгарячіших» точок Сходу України. Адже автівкам, які працюють в зоні бойових дій, по 13-14 років. Що залишається від медичної техніки після ворожих снарядів і хто збирає по деталях транспорт для порятунку життя українців – дивіться далі.

13 травня 2015, 16:54

Міський голова Полтави Олександр Мамай ознайомився з роботою Центру психологічного та соціального розвитку «Метіда»

У Полтаві гармонійну особистість від самого дитинства виховують у Центрі психологічного та соціального розвитку «Метіда». Він існує у нашому місті близько півроку, проте за цей час встиг зарекомендувати себе потужним творчим та інтелектуальним осередком для найменших полтавців та їхніх батьків. За якими новітніми програмами та методиками навчають дітей у цьому закладі, сьогодні на власні очі побачив міський голова Олександр Мамай.

13 травня 2015, 16:55

Керівництво області та депутати облради вивчали проблеми «Аеропорту-Полтава» і протитуберкульозного диспансеру

Сьогодні у рамках виїзного засідання президії обласної ради керівники області разом із депутатами побували на території протитуберкульозного диспансеру та комунального підприємства «Аеропорт-Полтава». Чому обрали саме ці об'єкти та які проблеми мають вирішити – у нашому наступному сюжеті. 

13 травня 2015, 16:56

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію