Архів новин за 3.04.2015

У Полтаві вшанували книгу-ювілярку

У Полтаві вшанували книгу-ювілярку. Минуло 150 років, як світ побачило перше видання казки англійського письменника Льюїса Керолла «Аліса в Країні Чудес». Про історію написання цієї книги полтавським школярам розповідали в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

3 квітня 2015, 16:20

Незабаром Великдень, а в Полтаві тривають майстер-класи із виготовлення писанок

Незабаром Великдень, а в Полтаві тривають майстер-класи із виготовлення писанок. У педуніверситеті побувала наша знімальна група. Про всі види писанок – від давніх оберегів до декоративних прикрас – дивіться у наступному сюжеті. 

3 квітня 2015, 16:22

Весняна пора принесла полтавцям вірусні інфекції та загострення хронічних хвороб

Весняна пора принесла полтавцям вірусні інфекції та загострення хронічних хвороб. Тим паче, зважаючи на зниження температур та дощі. Шлунок, хребет, голова, серце та легені – їх лікарі нині просять особливо берегти. Але чи не найбільше зараз потерпають полтавці і від захворювань вух, горла та носа.

3 квітня 2015, 16:23

Сонце, вода, повітря та рух – лікарі шукають способи підвищити імунітет

Сонце, вода, повітря та рух – лікарі шукають способи підвищити імунітет. До Всесвітнього дня здоров'я у Полтаві зібрали «круглий стіл», за яким ділилися досвідом усі, хто знає, як застосовувати сили природи на користь здоров'я. 

3 квітня 2015, 16:25

7 років комунальники обіцяють полагодити дах в одній з 5-типоверхівок Полтави

Пенсіонерка Любов Гордєєва вже 7 років пише листи до комунальників, аби ті полагодили дах у їх будинку. Щоразу в дощову погоду стіни квартири перетворюються на суцільну мокру пляму. Ось і з останніми зливами ситуація традиційно повторилася. Чи планується найближчим часом ремонт покрівлі, дізнавалися наші кореспонденти.

3 квітня 2015, 16:26

У Полтаві відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради

У Полтаві відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради. Йшлося про забезпечення умов для ефективної роботи «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканалу», покращення рівня надання послуг, формування тарифів. Взяли участь в обговоренні і представники громадськості. У них до керівників підприємств було багато запитань.

3 квітня 2015, 16:28

Квіти та обійми – для чоловіків: у Полтаві після року служби на Сході зустріли бійців 16 батальйону тероборони

До Полтави повернулися бійці 16 батальйону територіальної оборони. Більше 80 чоловіків, які рік захищали суверенітет України у Луганській та Донецькій областях, у четвер увечері зустріли рідні та просто небайдужі полтавці.

3 квітня 2015, 16:29

В Музеї Короленка – виставка робіт вихованців Полтавської художньої школи

В Полтавському літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відкрилася виставка робіт викладача Полтавської художньої школи Дениса Городничого та його вихованців. Багато юних художників презентують свої малюнки широкому загалу вперше. Для них це, кажуть, – справжнє свято.

3 квітня 2015, 16:54

Полтавські журналісти продовжують копати

Полтавські журналісти продовжують копати. Після робочого тижня працівники телебачення, радіо, газети і майбутні кореспонденти взялися за граблі та лопати. Традиційно навесні представники засобів масової інформації у Полтаві прибирали та оновлювали Алею журналістів.

3 квітня 2015, 17:08

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію