Архів новин за 23.04.2015

Фахівці Полтавського лісгоспу плідно співпрацюють з польськими колегами

Фахівці Полтавського лісгоспу плідно співпрацюють з польськими колегами. Так цього сезону Розсошенський розсадник декоративних культур поповнився продукцією з цієї країни. Ялина подушковидна, сосна гірська, верба козяча – це лише декілька культур, що приїхали до нас з-за кордону.

23 квітня 2015, 17:09

Сьогодні у світі відзначають День книги та авторського права

Сьогодні у світі відзначають День книги та авторського права. Цю дату занесли до календаря у 95-році для того, щоб привернути уваги до книги як засобу поширення знань та захисту авторських прав. Чи доводилося полтавським письменникам мати справу із порушенням своїх прав та як фахівці радять їх захищати – у матеріалі Крістіни Брігіди.

23 квітня 2015, 17:14

Найбільша книгозбірня Полтавщини відзначає 120 років від дня заснування

120 років від дня заснування відзначає найбільша книгозбірня Полтавщини. Обласна бібліотека імені Івана Котляревського за цей час змінила кілька приміщень, зосередила у своїх фондах близько 800 тисяч примірників книг, періодичних видань, брошур тощо та, безумовно, встигла завоювати звання потужного інформаційно-просвітницького центру. На урочистостях з нагоди ювілею закладу побувала і наша знімальна група.

23 квітня 2015, 17:25

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

23 квітня – Всеукраїнський день психолога. Чи не заважають жити чужі проблеми, як рятуються від вигорання на роботі та чи легко це – бути психологом – дізнавалася Олена Ляшенко.

23 квітня 2015, 17:26

Про покращення репродуктивного здоров'я нації говорили медики за круглим столом

Про покращення репродуктивного здоров'я нації говорили медики за круглим столом. До Полтави ділитися досвідом приїхали спеціалісти з інших областей України, бо програма – загальнодержавна. Тим часом, кажуть лікарі, ніякі програми не допоможуть тим, хто не дбає про здоров'я змолоду.

23 квітня 2015, 17:27

У четвер відбулося засідання комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери

У четвер відбулося засідання комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери. Під час зібрання звітували про роботу комунальних підприємств видавничо-поліграфічної галузі. За минулий рік вони в сумі випустили понад 3 мільйона примірників газет. Такий показник, зазначають у Департаменті інформаційної діяльності, на 25% більший за рівень 2013-го року. Втім на 18 % менше випустили книжково-журнальної продукції. Всього минулоріч у комунальних видавництвах вийшло 70 назв книг накладом 18 з половиною тисяч примірників. Стримують обсяги виробництва, говорять в обласній раді, несистематичні перерахування коштів за виготовлену продукцію з рахунків державного казначейства. Це призвело до розірвання договорів та втртати постійних клієнтів.

23 квітня 2015, 17:29

Про виділення коштів говорили під час засідання комісії з питань бюджету та управління майном

Про виділення коштів говорили і під час засідання комісії з питань бюджету та управління майном. 20 мільйонів гривень вільних лишків, які обласний бюджет заробив у 2014 понадпланово.

23 квітня 2015, 17:29

На 60-65% збільшаться тарифи для полтавців на різні комунальні послуги

На 60-65% збільшаться тарифи для полтавців на різні комунальні послуги. В основному, через зростання вартості енергоносіїв та природного газу, порахували в обласному Департаменті ЖКГ. З травня має змінитись вартість тепла та води, які надаватимуть полтавцям. Наскільки населення спроможне сплачувати такі тарифи, обговорювали депутати під час засідання комісії обласної ради.

23 квітня 2015, 17:31

«Полтававодоканал» закопав у землю близько 200 тисяч гривень

«Полтававодоканал» закопав у землю близько 200 тисяч гривень. Така орієнтовна вартість нових засувок, які підприємство встановило на одному з вузлів водогону Полтави. Комунальники розпочали ремонт комунікацій на перехресті вулиць Красіна та Грушевського. Як це відбувається та коли планують завершити – дивіться далі.

23 квітня 2015, 17:32

Вперше за майже три місяці у Полтаві відбулася сесія міської ради

Сьогодні відбулася 49 сесія міської ради шостого скликання, на якій депутати розглянули близько 80-ти питань. Найбільше дискутували під час прийняття рішень, які стосувались передачі в користування та продовження права користування земельними ділянками, а також внесення змін до «Програми приватизації об'єктів, що належать до комунальної власності».

23 квітня 2015, 17:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію