Архів новин за квітень 2015 року

У Ковалівській гімназії відзначили Міжнародний день птахів

Про Міжнародний день птахів, який відзначається 1 квітня, не забувають у Ковалівській гімназії. Щороку учні навчального закладу, крім тематичних заходів, ще й вивішують шпаківні. Цей рік не став вийнятком, і діти знову долучилися до збереження природи.

1 квітня 2015, 17:27

Всеукраїнський тур співачки Наталії Могилевської «Спасибо, мама» дійшов і до Полтави

Всеукраїнський тур співачки Наталії Могилевської «Спасибо, мама» дійшов і до Полтави. На концерті прозвучали не лише нові композиції, а й пісні, які всім полюбилися давно. За що полтавці люблять співачку, і як вона сама ставиться до пліток про себе – в ексклюзивному інтерв'ю, яке Народна артистка України дала кореспондентам нашого каналу.

1 квітня 2015, 17:29

Залюбки діляться своїми здобутками із полтавцями місцеві поети

Залюбки діляться своїми здобутками із полтавцями і місцеві поети. Так в обласній бібліотеці імені Котляревського відбулася творча зустріч полтавської молоді з письменницею Наталкою Фурсою. Приводом став вихід її нової книги «Пилок і пил». Про що говорила поетеса з читачами – дивіться далі.

1 квітня 2015, 17:31

Письменник Сергій Жадан презентував полтавцям нову книгу віршів і перекладів

Його книги виходять у світ багатотисячним накладом і продаються за лічені дні, романи мають безліч літературних нагород, а читацька аудиторія постійно розширюється. Все це – про поета, прозаїка, перекладача Сергія Жадана. У рамках проекту «Війна та культура: діалог ворогів?» автор відвідав Полтаву і презентував читачам збірку віршів та перекладів «Життя Марії».

1 квітня 2015, 17:39

Діти Полтави відтепер можуть поскаржитися міліції... через інтернет

Поскаржитися через інтернет міліції відтепер можуть діти Полтави. Для них обласна кримінальна міліція у справах дітей створила електронну скриньку. У межах своєї компетенції, кажуть правоохоронці, вони обіцяють реагувати на кожне звернення.

1 квітня 2015, 17:42

УРАЛ, який ще тиждень тому взагалі не їздив, сьогодні із Полтави попрямував на фронт

УРАЛ, який ще тиждень тому взагалі був «не на ходу», полтавські майстри повернули до життя. Машину, яка зазнала аварії на фронті, відремонтували фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал», і вже сьогодні УРАЛ знову поїхав на Схід.

1 квітня 2015, 17:44

У Полтаві лише 5% від загальної кількості житлових будинків забезпечені приладами обліку теплової енергії

У Полтаві лише 5% від загальної кількості житлових будинків забезпечені приладами обліку теплової енергії. Наше місто за цією статистикою на загальноукраїнському тлі пасе задніх. Натомість встановлення будинкових лічильників теплової енергії, запевняють на підприємстві «Полтаватеплоенерго», за умови господарського ставлення їх мешканців дозволило б у рази зменшити втрати тепла у місцях його споживання. Яким чином у нашому місті планують вирішувати питання із будинковими лічильниками тепла, дізнавалися наші кореспонденти.

1 квітня 2015, 17:45

Деякі полтавські будинки опинилися під загрозою затоплення та загорання

Обіцяного 10 років чекають – рівно стільки в негоду жителям будинку по проспекту Миру, 24 на голову тече вода. У дощ вони перечіпаються об миски у підлозі власної квартири та не встигають виносити воду. На стінах та меблях – грибок, ще й ліфт не працює. Від чиновників – купа відписок. Із мешканцями багатостраждального будинку спілкувалася Олена Ляшенко.

1 квітня 2015, 17:46

2 квітня у світі відзначають День дитячої книги

2 квітня, у День народження найвідомішого у світі казкаря Ганса-Хрістіана Андерсена, світ відзначає День дитячої книги. Писати твори для найменших читачів – одне з найважчих завдань для письменників. У чому секрет творчості авторів дитячих книг, з перших уст дізнавалися наші кореспонденти.

2 квітня 2015, 17:18

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму. Цю дату запровадили рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2007 році, щоб привернути увагу до дітей та дорослих із таким діагнозом. Щороку з'являється усе більше таких людей. Причини достеменно невідомі, називають екологію, комп'ютеризацію та ртутновмістні вакцини. Зате люди із діагнозом «аутизм» часто мають унікальні здібності. 

2 квітня 2015, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію