Архів новин за 12.03.2015

У Полтаві визначили володарку титулу «Міс українська весна 2015»

У Полтаві визначили володарку титулу «Міс українська весна 2015». Такий конкурс влаштували серед студенток психолого-педагогічного факультету педуніверситету. За перемогу боролися 8 чарівних учасниць. Кому з них вдалося підкорити серця журі, знає Крістіна Брігіда.

12 березня 2015, 17:17

Полтавські дівчата стали призерками на всеукраїнських змаганнях із черлідінгу

Полтавські дівчата стали призерками на всеукраїнських змаганнях із черлідінгу. Вони навчаються в 3 школі, а цим видом спорту займалися після уроків у власному навчальному закладі. Вперше поїхали на такого рівня змагання і кажуть: успіх впав, як сніг на голову.

12 березня 2015, 17:19

Перед полтавцями відкриті фінансові звіти

Перед полтавцями відкриті фінансові звіти. Цього дня обласна влада представила громадськості результати виконання бюджету минулого року. І хоч торік із його реалізацією виникали певні труднощі, фінансисти констатують: заборгованості із соціальними виплатами та заробітної плати не було. 

12 березня 2015, 17:20

Артем Бабак провів першу прес-конференцію на посаді директора Департаменту інформаційної діяльності

Першу прес-конференцію на посаді директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації провів сьогодні Артем Бабак. Посадовець розповів журналістам про соціально-економічну ситуацію в країні – підвищення цін на комунальні послуги та зростання вартості продуктів харчування.

12 березня 2015, 17:22

Вади зору полтавських дітей виправлятиме нове обладнання від волонтерів

Полтавських дітей з вадами зору не відправлятимуть до Харкова, аби підібрати їм окуляри. Необхідне обладнання з'явилося у міській дитячій клінічній лікарні. Волонтери благодійного фонду «Серце до серця» минулоріч зібрали кошти і закупили устаткування, що допоможе перевіряти гостроту зору та підбирати оправи. Обладнання у четвер передали офтальмології лікарняного закладу.

12 березня 2015, 17:23

Міністр освіти порадив ректору ПолтНТУ Володимиру Онищенку написати заяву на звільнення

Досі триває революція гідності, щоправда, місцевого масштабу у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Саме так активісти характеризують події, які вирують у стінах вишу навколо його ректора Володимира Онищенка. Незадоволені анонімно повідомляють як про факти корупції очільника вузу, так і про невідповідну займаній посаді поведінку. Нині до списку опонентів технічного університету потрапило і місцеве інтернет-видання «Полтавщина».

12 березня 2015, 17:25

«Правий сектор» закликає міліцію та прокуратуру прозоро розслідувати причини ДТП, в якій загинув їх побратим та інспектор ДПС

«Правий сектор» закликає міліцію та прокуратуру прозоро розслідувати причини дорожньо-транспортної пригоди, в якій 10 березня загинув їх побратим та інспектор ДПС. Сьогодні активісти завітали до правоохоронців, аби ті пояснили: що вже зроблено та чого ще чекати від слідства.

12 березня 2015, 17:32

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію