Архів новин за 9.02.2015

9 лютого світова медична спільнота відзначає День стоматолога

9 лютого світова медична спільнота відзначає День стоматолога. За католицьким календарем сьогодні – святої Аполонії. Наші стоматологи вітають одне одного і з цим святом, і знають про покровителя православних стоматологів.

9 лютого 2015, 17:11

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського презентували нову книжку

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського презентували нову книжку. Автор – молодий полтавець, філолог за освітою, журналіст за професією та поет за станом душі Сергій Осока. У збірці – поезія, писана протягом дванадцяти років.

9 лютого 2015, 17:14

В кожної із живописних робіт, які художник Анатолій Лавренко презентував на персональній виставці, є спільна риса, – колір граната

В кожної із живописних робіт, які художник Анатолій Лавренко презентував на персональній виставці, є спільна риса, – колір граната. У більшій чи меншій мірі він присутній на кожному полотні. Анатолій Іванович працює у власному стилі, який досвідчені митці називають неповторним. Що незвичного у творчому світобаченні нашого земляка – знає Марина Молька.

9 лютого 2015, 17:16

Майстри художньої кераміки з усієї області зібралися у музеї Панаса Мирного

Майстри художньої кераміки з усієї області зібралися у музеї Панаса Мирного. А все для того, аби продемонструвати полтавцям витвори, за які митці планують отримати стипендію Президента України. На що перетворюється глина у руках народних умільців – бачила наша знімальна група.

9 лютого 2015, 17:17

Одна людина загинула і 9 травмовано внаслідок ДТП у Кременчуцькому районі

Одна людина загинула, дев'ять травмовано унаслідок дорожньо-транспортної пригоди на Полтавщині. Трагедія сталася в Кременчуцькому районі. Зіткнення двох автомобілів, за попередніми даними, спричинив один із водіїв, який не впорався з керуванням. Подробиці події – далі у випуску.

9 лютого 2015, 17:19

Полтавське подружжя плете маскувальні сітки для українських солдатів і навчає цьому інших

Усе для фронту, все для перемоги. Діти шиють балаклави, а пенсіонери плетуть маскувальні сітки. І інших небайдужих навчають це робити. Переймали досвід Олена Ляшенко та Сергій Сепітий. 

9 лютого 2015, 17:20

Полтавська державна аграрна академія запрошує на навчання

Полтавська державна аграрна академія запрошує на навчання. Окрім затребуваних у сучасній Україні професій, таких як менеджер та агроном,  виш пропонує своїм студентам військову підготовку, курси водіїв, навчання за кордоном та отримання подвійного диплому, абітурієнтам – підготовчі курси та День відкритих дверей.

9 лютого 2015, 17:22

Більше двох років мешканці 13-го будинку по вулиці Грабчака живуть із водою у підвалі

Представники обласної та міської влад закликають полтавців готувати підвали своїх житлових будинків на випадок надзвичайних ситуацій. Сумлінні мешканці однієї з багатоповерхівок по вулиці Грабчака і раді б привести ці приміщення до ладу, утім на заваді цьому стоїть вода, яка час від часу заливає підвал.

9 лютого 2015, 17:25

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію