Архів новин за 10.02.2015

Новаторство у вивченні світової літератури

Новаторство у вивченні світової літератури. Відтепер «Сліпого музиканта» Володимира Короленка вивчатимуть у всіх школах України. Полтавським дітям пощастило найбільше: вони занурюватимуться у світ письменника і головного героя за допомогою унікальних методів пізнання. Яких саме – у нашому наступному сюжеті.

10 лютого 2015, 16:11

У Полтаві виступив виконавець шансону Олексій Большой

У Полтаві виступив виконавець шансону Олексій Большой, відомий широкому загалу за композиціями «Осень золотая» та «Донецкий романс». Серед шанувальників творчості артиста – здебільшого люди середнього віку, їх співак називає «дорослою молоддю». І хоч те, що співає Олексій Большой, не кожному до вподоби, своя слухацька аудиторія знайшлася у нього і в нашому місті.

10 лютого 2015, 16:13

Уже рік, як низка земельних питань у державі зависла у повітрі, тим самим заганяючи аграріїв у глухий кут

Уже рік, як низка земельних питань у державі зависла у повітрі, тим самим заганяючи аграріїв у глухий кут. З однією із таких проблем до обласної ради звернулися мешканці села Устивиця Великобагачанського району. На засіданні аграрної комісії вона спричинила досить жваве обговорення громади та депутатів. 

10 лютого 2015, 16:15

Залишився без частини руки, але не втратив жаги до життя та оптимізму

Залишився без частини руки, але не втратив жаги до життя та оптимізму. Це – про помічника дільничного Глобинського райвідділу міліції Полтавської області Олександра Піддубного. У зоні АТО чоловік разом зі своїми тваришами потрапив під обстріл, після якого отримав тяжке поранення. Нині він проходить курс лікування. Цими днями бійця навідала делегація з обласного управління міліції Полтавщини. 

10 лютого 2015, 16:16

Майже 2 тисячі чоловіків з усієї України нині проходять військову підготовку у Полтаві

На кілька тижнів казарми 179-го навчально-тренувального центру військ зв'язку стали пристанищем майже для 2-х тисяч українців, які нині проходять військову підготовку, перш ніж відбути на Схід. В яких умовах живуть захисники Вітчизни, чим харчуються та як проводять вільний час – дізнавалися наші кореспонденти Марина Молька та Сергій Сепітий.

10 лютого 2015, 16:17

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус відвідав кременчуцькі підприємства

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус відвідав кременчуцькі підприємства. Посадовець ознайомився з роботою заводу дорожніх машин та Крюківського вагонобудівного заводу. У ході зустрічей з керівниками цих підприємств Міністр розглянув звернення та пообіцяв донести їх до компетентних органів. Що показували та що обговорювали з Айварасом Абромавичусом кременчужани, знають наші кореспонденти. 

10 лютого 2015, 16:19

У Полтаві планують реалізувати проект «Місцеві екологічні та енергетичні плани»

Задля економії ресурсів у Полтаві планують реалізувати проект «Місцеві екологічні та енергетичні плани». Сьогодні предствники державного департаменту Сполучених штатів Америки, економічного відділу Посольства США в Україні та експерти Регіонального екологічного центру Центральної і Східної Європи побували у Полтавській мерії. Вони зустрілися з міським головою Олександром Мамаєм, щоб обговорити проблемні питання, визначитись з сильними та слабкими сторонами, а також – джерелами фінансування.

10 лютого 2015, 16:33

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію