Архів новин за 9.12.2015

Свій 65-річний ювілей Віктор Старіков відзначив персональною виставкою

Персональною виставкою відзначив свій 65-річний ювілей Віктор Старіков. Художник не багатослівний, на відміну від дружини Марфи, яка може розповісти про чоловіка багато цікавого. Дещо вдалося випитати і нашим кореспондентам.

9 грудня 2015, 16:51

Вихованці центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали, як необхідно шити, в'язати та плести із бісеру

Вихованці центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали, як необхідно шити, в'язати та плести із бісеру. 60 дітей взяло участь у традиційному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва. Змагалися юні митці у 5 номінаціях.

9 грудня 2015, 16:57

«Доброта врятує світ» – полтавці збирають кошти для безпритульних тварин

«Доброта врятує світ» – полтавці збирають кошти для безпритульних тварин. Танцями і співами «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» водинадцяте закликає бути небайдужими. І не лише своїх постійних помічників – дітей, а й дорослих. Кого вже вдалося залучити до своїх лав – дивіться далі у випуску.

9 грудня 2015, 16:58

Кременчуцькі правоохоронці вилучили у місцевого мешканця 4 кг марихуани

Кременчуцькі правоохоронці вилучили у місцевого мешканця 4 кг марихуани. Заборонене наркотичне зілля чоловік зберігав у власній квартирі. Вживав його сам. Подробиці – далі у випуску.

9 грудня 2015, 16:59

Історія з алкоголем і смертю

Історія з алкоголем і смертю. Товариші у Новосанжарському районі спочатку випили по чарці, а потім влаштували бійку. У результаті 55-річний чоловік самостійно рухатися не міг. Після цього господар будинку витягнув непритомного на вулицю та залишив неподалік від свого подвір’я, а сам втік.

9 грудня 2015, 17:00

Драматична історія на схилі життя

Драматична історія на схилі життя: полтавська бабуся, якій під 80 років, опинилася в оточенні споживачів наркотиків, любителів випивки та асоціального способу життя. Її оселя перетворилася на фільм жахів, а сама старенька категорично запевняє, що нікуди з неї не піде. Сусіди б'ють тривогу. Бабуся, говорять вони, яка є Почесним донором, не заслужила на таке прожиття і повинна отримувати нормальне піклування. Але родичі її навіть не провідують. Хто допомагає старенькій і кому під силу вирішити ситуацію без порушення прав – відповіді шукали наші кореспонденти.

9 грудня 2015, 17:01

Проект GIZ «Енергоефективність у громадах» в області продовжили до квітня 2017 року

Проект українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» у Полтавській області продовжили до квітня 2017 року. Тобто європейці й надалі впроваджуватимуть свій досвід у нас в регіоні. Про це сьогодні повідомила заступник директора проекту.

9 грудня 2015, 17:03

До регламенту міської ради внесуть норму, яка дозволить депутатам паралізувати роботу будь-якого управління

До регламенту Полтавської міської ради внесуть норму, яка дозволить депутатам паралізувати роботу будь-якого управління. Принаймні, так вважає Олександр Мамай щодо можливості усного звернення місцевими обранцями до цієї ж місцевої влади. Що ще обговорювали на другій погоджувальній раді – у нашому наступному сюжеті.

9 грудня 2015, 17:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію