Архів новин за 8.09.2014

Минув місяць з часу представлення нової концепції оподаткування

7 вересня закінчився місяць, відколи Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета представив нову концепцію оподаткування. Нині триває процес внесення правок та пропозицій до документу. Якщо концепцію підтримають парламентарі, то кількість податків в Україні з 1 січня буде скорочено з 22 до 9.

8 вересня 2014, 19:41

Православні віряни сьогодні вшановують Володимирівську ікону Божої Матері

Православні віряни сьогодні вшановують Володимирівську ікону Божої Матері. Її список є і у Полтаві. Володимирівська Пушкарівська входить до низки чудотворних образів, що є в наших краях. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

8 вересня 2014, 19:44

Батьки першокласників помилково лякаються букварів

Батьки першокласників помилково лякаються букварів. Перша книга школяра, яку затвердили в Міністерстві освіти України дев'ять років тому, викликає багато запитань у мам і тат. Вчителі запевняють: навпаки – сучасниця допомагає більше, ніж попередники. Про шлях букваря за чотири століття і про те, за допомогою яких особливостей книга навчає українці читати зараз, – дивіться далі. 

8 вересня 2014, 19:46

В Ленінському районі Полтави влаштували свято для сімей переселенців

На обліку служби у справах дітей Ленінського району – понад 80 неповнолітніх. Це сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Для них, а також малечі із родин переселенців, які приїхали до Полтави із Донецької і Луганської областей, у районі влаштували свято. Приурочили його до початку нового навчального року.

8 вересня 2014, 19:56

Полтавців попросили оцінити рівень незалежності та неупередженості судів

Полтавців попросили оцінити рівень незалежності та неупередженості судів. Чи є наш суд таким і чи приймає він справедливі рішення, на ці та інші подібні питання кожен міг дати відповідь у рамках акції «Зміцнимо довіру громадян до суду». Проводилася вона на початку вересня в усіх органах правосуддя України.

8 вересня 2014, 19:59

Неповнолітніх засуджених в Полтаві перевиховують у денному центрі пробації

Кілька місяців тому у Полтаві відкрили перший в Україні центр пробації, де здійснюють соціальну адаптацію засуджених та займаються профілактикою рецидиву злочинів. Окрема категорія, з якою тут працюють, – неповнолітні. Нині на обліку кримінально-виконавчої інспекції області перебуває 197 неповнолітніх, більшість – через крадіжки мобільних телефонів. 

8 вересня 2014, 20:00

У Полтаві до Дня міста хочуть відкрити новий спортивний об'єкт

До Дня міста у Полтаві планують відкрити новий об'єкт. Призначена споруда для занять спортом. Вартість будівництва – 2 мільйона гривень. Належить об'єкт приватній структурі, але, запевняють у міськвиконкомі, займатися у ньому три години на добу зможуть всі бажаючі.

8 вересня 2014, 20:02

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію