Архів новин за 4.09.2014

Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв виклик від телеканалу «Місто»

Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв виклик від телеканалу «Місто» та приєднався до світового марафону Ice Bucket Challenge. За умовами останнього, учасник, якому кинули виклик, приймає його, оплачує 10 доларів, виливає на себе відро крижаної води і передає естафету ще трьом людям. У разі відмови учасник оплачує 100 доларів. Світ спрямовує кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Українці адаптували акцію під ситуацію на Сході України і перераховують благодійні внески на допомогу бійцям АТО.

4 вересня 2014, 18:40

У Полтаві чекають на можливу другу хвилю переселенців

У Полтаві чекають на можливу другу хвилю переселенців. За останні три тижні в обласному контактному центрі збільшилася кількість звернень громадян з Луганської та Донецької областей. Зараз офіційно в Полтавській області зареєструвалось більше 10 тисяч вимушених переселенців зі Сходу України та Криму.

4 вересня 2014, 18:43

Полтавці, які проходять навчання на базі колишнього інституту зв'язку, готуються їхати у зону бойових дій на Схід

Полтавці, які нині проходять навчання на базі колишнього інституту зв'язку,  вже за кілька днів поїдуть у зону бойових дій на Схід України. Там вони підмінять своїх колег, які зараз забезпечують зв'язок у «гарячих» точках. З добровольцями та їхніми наставниками спілкувались наші кореспонденти.

4 вересня 2014, 18:45

В Ляльковому театрі відзначали кращі дитячі творчі колективи

В той час, коли міського голову розшукували правоохоронці, щоб доставити до суду, він відзначав дитячі творчі колективи, які брали участь у концертних програмах з нагоди Свята першокласника. Саме там мера і знайшли та під примусом привели в Октябрський районний суд.

4 вересня 2014, 18:48

Сьогодні Олександр Мамай втік із зали судового засідання

Сьогодні міський голова Олександр Мамай втік... із зали суду. Тут проходило засідання, на якому відбувалося слухання справи щодо його неповаги до суду. Такий позов подала прокуратура у зв'язку із постійною неявкою мера до Октябрського районного суду. Останній розглядає адміністративну справу, де пана Мамая звинувачують у вчиненні корупційних діянь.

4 вересня 2014, 18:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію