Архів новин за 3.09.2014

Полтавська делегація повернулася із фінального етапу Всеукраїнської Студреспубліки

Полтавська делегація повернулася із фінального етапу Всеукраїнської Студреспубліки. Цього року організатори перенесли місце його проведення з Криму на Чорноморське узбережжя у Миколаївській області. Утім основна мета молодіжного зібрання залишилася незмінною: сотні студентів з усієї країни протягом кількох днів ділилися власними ідеями з приводу майбутнього України.

3 вересня 2014, 18:11

Колектив Полтавської телевізійної Студії «Місто» прийняв виклик

Колектив Полтавської телевізійної Студії «Місто» прийняв виклик, таким чином долучившись до світового флешмобу «Айс Бакет Челендж». Як телевізійники обливалися крижаною водою через благородну мету та кому передали естафету – дивіться далі.

3 вересня 2014, 18:14

Доки дозволятиме погода – в області ремонтуватимуть дороги

Восени на території Полтавської області ремонтуватимуть дороги. Обласні депутати розподілять для цього резервні кошти. Це питання розглядали у середу під час засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку.

3 вересня 2014, 18:16

В області оцінювали готовність до осінньо-зимового сезону

Чи готова Полтавська область до осінньо-зимового періоду, аналізували сьогодні в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Тут відбулося планове засіданння регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

3 вересня 2014, 18:19

Фонд «Полтавська родина» започаткував проект «Підтримай наших»

«Підтримай наших» – такий проект тиждень тому презентував керівник Фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський. Його мета – зібрати кошти на бронежилети і каски усім полтавцям, які ризикують життям на Сході держави. За цей час на спеціально відкритий банківський рахунок  надійшло понад 130 тисяч гривень. Збір коштів триває, зробити свій внесок може кожен.

3 вересня 2014, 18:21

Громадські активісти домовилися про спільну зустріч перевізників, влади та полтавців

Через два місяці пікетів та мітингів активістам громадської організації «Відродження Полтави» вдалося зустрітися із представником міської влади. На робочому місці полтавці застали лише заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Кропивку. Півторагодинна розмова за круглим столом дала свої результати.

3 вересня 2014, 18:33

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію