Архів новин за 26.09.2014

У Полтавському Художньому музеї пройшов показ сучасного одягу

У Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка пройшов показ сучасного одягу. Колекція під назвою «Фейєрія льону» підготовлена двома авторами – Юрієм Матвєєвим та Оленою Гопей. Деталі проведення модного заходу знають наші кореспонденти.

26 вересня 2014, 16:43

27 вересня своє професійне свято готуються відзначити працівники сфери туризму України

27 вересня в Україні відзначається День туризму. Лише на Полтавщині у цій сфері працює кілька тисяч людей, це, зокрема, представники туристичних фірм, музеїв, готелів та курортів. В області розроблено більше ста туристичних маршрутів: літературних, краєзнавчих, археологічних. З професійним святом представників галузі області вітали сьогодні у Краєзнавчому музеї.

26 вересня 2014, 16:47

Танк Т-34, встановлений в мікрорайоні Браїлки, брав участь у боях під Берліном у роки Великої Вітчизняної

Танк Т-34, встановлений в мікрорайоні Браїлки, брав участь у боях під Берліном у роки Великої Вітчизняної. Нині – це пам'ятка Полтави. Яка доля була у цього броньованого героя після завершення бойових дій, дізнавалася Юлія Іващенко.

26 вересня 2014, 16:49

Андрій Матковський у рамках передвиборчої кампанії зустрівся з громадою Авіамістечка

Про війну, економіку, газ, транспорт та навіть про городи говорив Андрій Матковський на зустрічі з мешканцями Авіамістечка. З жителями цього мікрорайону кандидат у народні депутати провів першу зустріч у рамках своєї передвиборчої кампанії. Саме з вирішення проблем Авіамістечка свого часу Андрій Матковський і розпочинав політичну діяльність.

26 вересня 2014, 16:51

Для переселенців на Полтавщині бракує вільних житлових місць

Для переселенців на Полтавщині бракує вільних житлових місць. В області нині – понад 11 тисяч тих, хто переїхав з Донецької та Луганської областей. Крім цього, у нашому регіоні знайшли тимчасовий прихисток майже пів тисячі жителів Криму. Сім'ям, які нині мешкають у неопалювальних приміщеннях, обіцяють знайти теплі домівки. Про це зокрема сьогодні йшлося на засіданні Громадської ради в обласній державній адміністрації.

26 вересня 2014, 16:53

Губернатор Віктор Бугайчук оглянув котельню, яку модернізували на 2 мільйона гривень

Більше 2 мільйонів гривень витратили на модернізацію котельні, що знаходиться у Полтаві по вулиці Майдан Незалежності 16. Вона існує з 70-х років і до цього року працювала на застарілому, радянському обладнанні. Цей осінньо-зимовий період котельня буде зустрічати по-новому. Оглядав готовність нової техніки губернатор Віктор Бугайчук.

26 вересня 2014, 16:55

У Полтаві відзначили Всесвітній день контрацепції

Сьогодні у центрі Полтави відзначали Всесвітній день контрацепції. Започаткували його 26 вересня у 2007 організації, які займаються проблемами репродуктивного здоров'я, і з тих пір відзначають його щорічно.

26 вересня 2014, 17:03

Платники Полтави на підтримку української армії перерахували майже 8 мільйонів 700 тисяч гривень військового збору

Станом на сьогоднішній день на підтримку української армії від платників податків Полтави надійшло майже 8 мільйонів 700 тисяч гривень військового збору. Цей податок було введено тимчасово з 3 серпня до 1 січня 2015 року.

26 вересня 2014, 17:07

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію