Архів новин за 25.09.2014

Бібліотекарі готуються до свого професійного свята

До свого професійного свята готуються бібліотекарі. Хтось – виставками, новими виданнями і акціями для читачів, як, приміром, у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. А ще тут в одному з відділів читачам гроші платять – у спеціальній бібліотечній валюті. 

25 вересня 2014, 17:42

У Полтаві пройшов фестиваль творчості літніх людей

У Полтаві відбувся фестиваль творчості літніх людей. Напередодні Дня людини поважного віку його влаштовують у нашому місті вже вшосте. З кожним разом, відзначають організатори, збільшується кількість колективів художньої самодіяльності. У чому секрет вічної молодості та бажання творити у їхніх учасників, дізнавалися наші кореспонденти. 

25 вересня 2014, 17:44

Працівники «Полтававодоканалу» четвертий день витягують з одного колектора побутове сміття

Працівники служби водовідведення «Полтававодоканалу» вже четвертий день витягують різне побутове сміття з колектору на перехресті вулиць Коцюбинського та Артема. Найчастіше, говорять, в каналізацію викидають ганчірки, целофанові пакети та предмети гігієни.

25 вересня 2014, 17:45

Полтавська область практично готова до опалювального сезону

Житлово-комунальне господарство Полтавської області майже повністю готове до початку нового опалювального сезону. Стан котелень та теплових мереж регіону цього дня обговорювали на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації.

25 вересня 2014, 17:48

З 2007 року у центрі соціального обслуговування Октябрського району поставили на ноги 14 візочників

З 2007 року фахівці відділення соціально-побутової адаптації, яке працює при центрі соціального обслуговування Октябрського району, поставили на ноги 14 візочників. Один із них – Денис Войко – тривалий час був відвідувачем центру, нині ж він – його працівник. Заново навчає ходити таких, яким і сам був нещодавно. 

25 вересня 2014, 17:50

Сьогодні відбулася 44-та сесія міської ради 6-го скликання

Сьогодні відбулася 44-та сесія міської ради 6-го скликання. Більшість питань порядку денного стосувались згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків, гаражів та інших об'єктів нерухомості, а ще – внесення змін до рішень попередніх сесій та міських програм. Більше про це – у наступному сюжеті. 

25 вересня 2014, 17:52

Сьогодні громадськість влаштувала пікет біля АЗС по вулиці Кагамлика

«По вулиці Кагамлика незаконно побудували атозаправну станцію», вважають мешканці одного із прилеглих будинків. Разом з людьми на акцію протесту «АЗС, геть з-під вікон!» вийшли активісти «Громадського Майдану Полтавщини».

25 вересня 2014, 17:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію