Архів новин за 23.09.2014

В бібліотеках міста цими днями проходять патріотично спрямовані заходи

Напередодні Дня міста працівники Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара зустрілися зі студентами одного з полтавських технікумів. Захід присвятили Дню визволення Полтави та 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

23 вересня 2014, 16:56

У Міському будинку культури відбувся концерт муніципального оркестру «Полтава»

У Міському будинку культури відбувся концерт муніципального оркестру «Полтава». Музиканти приготували нову програму за участю солістів – лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Чула світові хіти у джазовій обробці і наша знімальна група. 

23 вересня 2014, 16:58

Студія «Місто» передала центру адаптації благодійної організації «Світло надії» речі для безхатченків

Прибрали у своїх шафах, і заодно – допомогли безхатченкам і вихідцям із міст позбавлення свободи працівники Студії «Місто». Це уже стало традицією – щокварталу брати на роботу речі, які не носяться. Їх відвезли до центру адаптації благодійної організації «Світло надії».

23 вересня 2014, 17:00

Прес-конференцію з полтавськими журналістами провели бійці батальйону «Азов»

Прес-конференцію з полтавськими журналістами провели бійці батальйону «Азов». Говорили про те, що відбувається у зоні АТО, як живуть люди на території невизнаних ДНР і ЛНР, а також – про волонтерську допомогу та перемир'я.

23 вересня 2014, 17:07

Сьогодні полтавці шукали правду... в стінах міської ради

Сьогодні полтавці шукали правду... в стінах міської ради. Декому в цьому допомагає голова громадської організації «Відродження Полтави» Сергій Чередніченко. Цього разу він очолив групу громадян, які прийшли до адміністративної будівлі, щоб взяти участь у засіданні комісії з питань регулювання земельних відносин. Мета – припинити роздачу землі без відома громади.

23 вересня 2014, 17:10

Новий прокурор області пообіцяв ошуканим вкладникам кредитних спілок не зволікати з вирішенням їх проблем

Ошукані вкладники кредитних спілок зі своєю проблемою прийшли на прийом до нового прокурора Полтавської області. Кажуть: уже 6 років намагаються повернути свої гроші, але поки що все безрезультатно.

23 вересня 2014, 17:16

Полтавці відзначили 71-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Полтавці відзначили 71-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Ветерани, представники влади і духовенства, студенти та учні поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави.

23 вересня 2014, 17:18

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію