Архів новин за 22.09.2014

Православні віряни у неділю відзначили Різдво Пресвятої Богородиці

Православні віряни у неділю відзначили Різдво Пресвятої Богородиці. Це одне із двунадесятих свят. Згідно із ученням православної церкви, народження Діви Марії не було звичною подією, їй була відведена особлива роль у здійсненні Божественного плану спасіння людства. У Новому Заповіті дуже мало згадок про життя Богородиці. Згідно з переказами, у благочестивої пари із Єрусалиму – Іоакима та Анни – не було дітей. Одного разу, коли чоловік приніс жертву до храму, первосвященник відмовив йому через те, що він «не створив потомства Ізраїлю». Тоді Іоаким у скорботі пішов до пустелі. Там він молився. Молилася і Анна вдома. Їм обом було видіння, у якому Ангел сповістив про народження доньки, про яку будуть говорити у всьому світі. Подружжя дало обітницю – присвятити своє дитя Богу, і як було тоді звично, віддати його до Єрусалимського храму до повноліття.

22 вересня 2014, 17:21

Наукову базу полтавського вишу поповнив Микола Томенко

Наукову базу полтавського вишу поповнив Микола Томенко. Радник Президента України відвідав засідання вченої ради Полтавського техуніверситету, висловив свою точку зору щодо ситуації в державі та передав закладу диски і друковану продукцію патріотичної тематики. 

22 вересня 2014, 17:23

У ПУЕТі сьогодні урочисто відкрили кабінет туризмознавства та Центру туристичної інформації

У Полтавському університеті економіки і торгівлі сьогодні урочисто відкрили кабінет туризмознавства та Центру туристичної інформації. Приміщення обладнали відповідно до сучасних вимог підготовки студентів цієї спеціальності. Таким чином, переконані у виші, під час навчання молоді фахівці зможуть поєднувати практичну та теоретичну частини.

22 вересня 2014, 17:25

Майже півсотні полтавців цими вихідними відвідали екскурсію музеями міста

Майже півсотні полтавців цими вихідними відвідали екскурсію музеями міста. Організатори останньої запропонували більше дізнатися про видатних діячів, які народилися або довгий час жили у Полтаві. Культурну та пізнавальну складові поєднали зі спортом. Адже подолати увесь запланований маршрут учасники мали на велосипедах.

22 вересня 2014, 17:26

У Полтаві флеш-мобом відзначили День миру

У Полтаві флеш-мобом відзначили День миру. Головні його учасники – діти у вишиванках. Дійство відбулося біля театру імені Гоголя. Бачили все і наші журналісти. 

22 вересня 2014, 17:28

Близько десяти тисяч полтавців та гостей міста об'єдналися в параді «Полтава вишивана»

Близько десяти тисяч полтавців та гостей міста об'єдналися в параді «Полтава вишивана». Колона патріотів пройша від Соборного майдану до Театральної площі. І вже тут відбулося представлення навчальних закладів міста та трудових колективів, що брали участь в параді, та спільне виконання гімну України.

22 вересня 2014, 17:29

У Полтаві ввели в експлуатацію житловий будинок для соціально незахищених городян

Частково вирішити житлову проблему працівників культури, вчителів,  дільничних інспекторів та дітей-сиріт Полтави має соціальне житло, яке сьогодні ввели в експлуатацію по вулиці Маршала Бірюзова, 94 А. Усього – 34 квартири, понад 20-ть з яких – однокімнатні. Ордери поки що не вручали, обіцяють зробити це пізніше, а от екскурсію приміщеннями провели.

22 вересня 2014, 17:31

Бійці батальйону «Полтавщина» склали присягу на вірність Україні

Бійці батальйону «Полтавщина» склали присягу на вірність Україні. Всі вони – добровольці, які виявили бажання служити Батьківщині. Вже у четвер хлопці поїдуть на Схід, щоб виконувати свій професійний та громадянський обов'язок. 

22 вересня 2014, 17:37

Сотні полтавців сьогодні взяли участь в покладанні квітів до пам'ятника Зигіну та Меморіалу героям-авіаторам

23 вересня 1943 року Червона Армія звільнила Полтаву від фашистів. Відтоді цю дату полтавці відзначають, як День міста. Напередодні в обласному центрі поклали квіти до пам'ятника Зигіну та Меморіалу героям-авіаторам.

22 вересня 2014, 17:40

Депутати-обласники знову зібралися на бюджетну комісію

На розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном депутати винесли більше 10 питань.

22 вересня 2014, 18:11

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію