Архів новин за 18.09.2014

«Герої не вмирають» – так назвали цього року традиційну виставку до Дня міста у 5-й школі

«Герої не вмирають» – так назвали цього року традиційну виставку до Дня міста у 5-й школі. Квітами і словом діти намагалися висловити своє ставлення до сьогодення. І, як годиться напередодні свята визволення Полтави, – привітати ветеранів.

18 вересня 2014, 18:47

Сьогодні в садибі Котляревського відбулося дитяче літературно-мистецьке свято «Ярмарок талантів Наталки Полтавки»

Сьогодні на подвір'ї меморіального музею-садиби Івана Котляревського зібралося чимало красунь. Тут проходило дитяче літературно-мистецьке свято «Ярмарок талантів Наталки Полтавки». Подробиці проведення конкурсу знає Юлія Козіна.

18 вересня 2014, 18:49

Цього року на кожного жителя Полтавщини лісівники висадили по 8 дерев

Цього року на кожного жителя Полтавщини лісівники висадили по 8 дерев. Всього ж в області з'явилося 700 гектарів нових насаджень. Про які ще досягнення лісової галузі звітував начальник профільного управління, дивіться у наступному сюжеті.

18 вересня 2014, 18:52

Полтавці, які набирають воду з джерела, що витікає з Інститутської гори, скаржаться: часто підійти до водойми неможливо

Полтавці, які набирають воду з джерела, що витікає з Інститутської гори, скаржаться: часто підійти до водойми неможливо. Оскільки плитка, якою вимощений підхід, заповнена водою. Наші журналісти поцікавилися у комунальників: хто повинен виправити цю ситуацію? Яку ж отримали відповідь, дивіться далі.

18 вересня 2014, 18:54

У Полтаві триває операція «Мобільний телефон»

У Полтаві триває операція «Мобільний телефон». Відтак водії мають бути готові до штрафів. В першу чергу це стосується тих, хто порушує Правила дорожнього руху та розмовляє за кермом по мобільному телефону. Який у такому випадку потрібно сплатити штрафу – у нашому наступному сюжеті.

18 вересня 2014, 18:55

Адаптуватись до суспільства засудженим мають допомогти журналісти

Адаптуватись до суспільства засудженим мають допомогти журналісти – вважають юристи. Головна проблема людей, які перебувають у місцях позбавлення волі, – їх ізоляція. На думку спостерігачів, умови тримання засуджених зараз належні, але порушення їх прав таки трапляються. Як це можуть змінити ЗМІ – дивіться далі. 

18 вересня 2014, 18:57

Тиждень тому у Полтаві заборонили салюти та фейєрверки

Тиждень тому у Полтаві заборонили салюти та фейєрверки. Парламентський Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді накласти табу на масові гуляння і використання піротехніки на час проведення антитерористичної операції. Як до цього ставляться полтавці та чому однієї заборони недостатньо – дивіться далі.

18 вересня 2014, 18:59

Полтавці створюють маскувальні сітки та відправляють їх бійцям на Схід

Полтавці створюють маскувальні сітки та відправляють їх бійцям на Схід. Мешканці нашого міста перейняли цю ініціативу від киян. Розпочали працювати минулими вихідними. Аби робота не зупинялася, волонтери щодня кілька годин вільного часу приділяють плетінню сіток. 

18 вересня 2014, 19:00

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію