Архів новин за 17.09.2014

З 1 вересня піднявся акциз на цигарки

З 1 вересня в Україні на 5% підвищилася ставка акцизного збору на тютюнові вироби. Для виробників цигарок та міцного алкоголю це вже третє підвищення ставок в цьому році.

17 вересня 2014, 17:51

Полтавські педагоги вчилися розуміти творчість Михайла Коцюбинського

Полтавські педагоги вчилися розуміти творчість Михайла Коцюбинського. Для них в обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся творчий вечір. Приурочили його 150-й річниці від Дня народження класика. 

17 вересня 2014, 17:56

Польські експерти ділилися зі студентами досвідом організації та ведення бізнесу

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся тренінг на тему «Механізми ведення прозорого та успішного бізнесу». Досвідом своєї країни у цій сфері ділилися польські експерти. Їхніми слухачами стали 25 студентів полтавських вишів, які навчаються за економічними спеціальностями.

17 вересня 2014, 17:57

Щорічно в Україні 17 вересня відзначають День рятівника

Щорічно в Україні 17 вересня відзначають День рятівника. З цієї нагоди у рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області та міське управління освіти провели для дітей навчальний захід.

17 вересня 2014, 17:59

Більше 130 вимушеним переселенцям з Донбасу допомогли знайти роботу у Полтаві

У Полтавській області нині перебуває більше 11 тисяч осіб, які прибули з Донецької та Луганської областей. Такі дані на початок цього тижня подає Обласний контактний центр. Яка на сьогоднішній день ситуація із працевлаштуванням вимушених переселенців, знає Крістіна Брігіда.

17 вересня 2014, 18:02

Не одну сотню тисяч гривень зібрали волонтери Полтавщини для потреб бійців

Вже не одну сотню тисяч гривень зібрали волонтери Полтавщини для потреб бійців, які захищають Східний кордон України. Починаючи з весни, благодійники активно працюють на забезпечення обороноздатності країни. Як звітують волонтери за витрачені кошти – дивіться у наступному сюжеті.

17 вересня 2014, 18:04

Медики Полтави вирушили в зону АТО

Медики Полтавського військового госпіталю вирушили на Схід. Лікарсько-сестринська бригада сьогодні відбула в зону АТО надавати медичну допомогу пораненим та хворим. Частиною обмундирування та ліків їх забезпечили волонтери.

17 вересня 2014, 18:06

Полтавським депутатам не дали працювати на сесії, лякаючи... замінуванням

Обласні депутати провалили сесію. Сигнал про замінування будівлі облдержадміністрації, натиск активістів майдану та атмосфера виборчої кампанії – у сумі ці фактори призвели до того, що за 4 години обранці проголосували... лише за декілька питань.

17 вересня 2014, 18:08

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію