Архів новин за 16.09.2014

«Бюджет країни очима дитини»

Конкурс «Бюджет країни очима дитини» нещодавно закінчився в Україні. Проводили його податківці. Кращих маленьких талановитих полтавців привітали у Головному управлінні Міндоходів в області.

16 вересня 2014, 17:32

Один з найстаріших в Україні журналів про образотворче мистецтво присвятили Полтавщині

Один з найстаріших в Україні журналів про образотворче мистецтво присвятили Полтавщині. Вперше за майже 80 років, відколи випускають періодичне видання, практично на всіх його сторінках – митці одного регіону.

16 вересня 2014, 17:34

Полтавець Євген Логвінов власноруч виготовляє екрани на БТРи

Полтавець Євген Логвінов власноруч виготовляє екрани на БТРи. Вони захищають бронетехніку від кумулятивних снарядів. Наші кореспонденти застали Євгена Івановича за роботою. Про ініціативу пенсіонера допомогти армії дивіться у нашому наступному сюжеті.

16 вересня 2014, 17:36

Міліціонери області знову відбули в зону АТО

Міліціонери області вкотре виїхали у зону АТО, щоб змінити на бойових постах своїх колег, які несуть службу із охорони громадського порядку. Зведений загін сформували із числа діючих працівників органів внутрішніх справ, які добровільно зголосилися виконувати поставлені завдання на Сході країни.

16 вересня 2014, 17:37

Полтавському турбомеханічному заводу – 125

Полтавському турбомеханічному заводу – 125. До цієї дати підприємство підійшло зі значними здобутками: на сьогоднішній день активно вдосконалюється виробництво, впроваджуються сучасні технології, виходять у світ нові розробки, а його продукція користується попитом як в Україні, так і далеко за її межами.

16 вересня 2014, 17:39

Жителі будинку по вулиці Маршала Бірюзова, 43 скаржаться на бездіяльність міських комунальників

Жителі будинку 43, що по вулиці Маршала Бірюзова, кажуть: уже не знають, до кого звертатися. Їх споруда – в аварійному стані, а допомогти не може ані житлово-експлуатаційна організація, ані управління житлово-комунального господарства. Істину шукала Юлія Козіна.

16 вересня 2014, 17:41

Прокурор Полтави розкритикував роботу правоохоронців міста

Прокурор Полтави сьогодні розкритикував роботу правоохоронців міста. Чи не найбільшою проблемою, з якою полтавські міліціонери мають посилено боротися, він назвав корупцію. Які злочини правоохоронцям Полтави взагалі не вдається розкрити – дивіться далі. 

16 вересня 2014, 17:43

Сьогодні мітингувальники під апеляційним судом вимагали, щоб обвинуваченого у вбивстві Олега Бабаєва й надалі тримали під вартою

У Полтаві триває розгляд апеляції щодо директора телекомпанії «Візит» Олександра Мельника, обвинуваченого у вбивстві мера Кременчука Олега Бабаєва. Сьогодні в апеляційному суді розглянули клопотання адвокатів обвинуваченого. Його захисники вважають, що суд першої інстанції неправомірно призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте більшість кременчужан – іншої думки, вони зібралися під стінами обласного апеляційного суду, вимагаючи покарання винних.

16 вересня 2014, 17:48

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію