Архів новин за 15.09.2014

Полтавський міський будинок культури розпочав новий творчий сезон

Полтавський міський будинок культури розпочав новий творчий сезон. Танцювальні та вокальні колективи закладу на Дні відкритих дверей подарували глядачам свої найкращі номери.

15 вересня 2014, 17:40

Уже вдруге у Полтаві відбулася інтелектуальна барахолка

Уже вдруге у Полтаві біля Художнього салону відбулася інтелектуальна барахолка. Всі активні, талановиті і просто пересічні мешканці нашого міста могли долучитися до акції та допомогти військовим, які перебувають на Сході України.

15 вересня 2014, 17:42

Цими вихідними полтавців знайомили з історією архітектури рідного міста

Цими вихідними полтавців знайомили з історією архітектури рідного міста. Тематичну пішохідну екскурсію влаштували в рамках проекту «Таємнича Полтава». Участь у ній взяли понад 40 осіб. Більше про цей проект – у наступному сюжеті.

15 вересня 2014, 17:44

В порівнянні з минулим роком на четвертину збільшилася кількість автовикрадень

За цей рік в області викрадено більше півтисячі атомобілів та мопедів. В порівнянні з минулим роком ця цифра зросла на чверть. Відтак Державтоінспекція Полтавщини закликає водіїв ставитися уважно до своїх транспортних засобів і слідувати елементарним порадам, які допоможуть вберегти залізних коней від посягань зловмисників.

15 вересня 2014, 17:48

У Полтаві більше нових машин вивозитимуть сміття

У Полтаві більше нових машин вивозитимуть сміття. Для комунального автотранспортного підприємства придбали нову техніку. Порівняно зі старими авто, спецтранспорт вміщує на кілька тон сміття більше. 

15 вересня 2014, 17:50

У райцентрах області з липня почали надавати безкоштовну правову допомогу

Юридичні послуги стають доступнішими. Тепер скористатися ними громадяни можуть не лише в Полтаві, а й у районних центрах. У Машівському, Карлівському та Чутівському районах уже відкрилися громадські приймальні з надання безкоштовної правової допомоги.

15 вересня 2014, 17:53

Колишній заступник прокурора міста Києва став новим прокурором Полтавщини

В області – новий прокурор. Минулої п'ятниці Генеральний прокурор України Віталій Ярема призначив прокуром Полтавщини Яна Стрелюка, який до останнього часу працював заступником прокурора міста Києва. Більше про зміни – у наступному сюжеті.

15 вересня 2014, 17:54

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію