Архів новин за 27.08.2014

У музеї Короленка дітей вчили робити національну символіку

Сьогодні у Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Володимира Короленка пройшов комплексний захід. Зранку для дітей дошкільного віку провели майстер-клас з виготовлення української символіки, після чого відкрилася виставка картин народної майстрині Юлії Кравченко.

27 серпня 2014, 16:57

3200 полтавських школярів у вересні вперше сядуть за парти

Напередодні початку навчального року їх за традицією вітають концертною програмою та подарунками.

27 серпня 2014, 17:10

Полтавська санітарна рота вирушила в зону АТО

Днями до громадської волонтерської організації Полтавського Батальйону небайдужих звернулися представники санітарної роти, сформованої в Полтаві. Просили хоча б 10-15 бронежилетів. Люди йдуть до Кафедрального Свято-Успенського собору, де сам собою виник справжній логістичний центр по забезпеченню бійців найнеобхіднішими речами. Все це стало можливим завдяки чуйності простих людей.

27 серпня 2014, 17:22

Полтавці із захворюваннями опорно-рухового апарату вже не отримують путівок до профільних санаторіїв країни

Упродовж багатьох років в Україні працювали три здравниці для людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Реабілітологи ставили на ноги пацієнтів у санаторії «Слов'янський», що у місті Слов'янськ, а також санаторіях імені Бурденка та імені Пирогова у Саках. Нині до жодного з них українці не мають доступу. Це ще одна проблема для інвалідів, для яких у нашій державі не вистачає найнеобхіднішого: засобів реабілітації, пандусів та низькополого транспорту. Більше про це – у наступному сюжеті.

27 серпня 2014, 17:25

Рятувальники з соцпрацівниками проводять профілактичну роботу серед населення

Основне, про що нині нагадують фахівці, – дотримання правил користування пічним опаленням. Цього разу фахівці завітали до пенсіонерів.

27 серпня 2014, 17:30

Євроконтейнери для сміття встановили, а рівень культури населення не врахували

На подвір'ях полтавців утворюються стихійні сміттєзвалища. Поруч зі спеціалізованими баками люди залишають будівельний непотріб і побутові відходи. Приклад цьому – двір по вулиці Леніна, 114, біля зупинки «Оптика». Тут навіть зараз, коли спека вже минула, стоїть їдкий сморід, а в залишених на землі відходах копирсаються птахи, коти та собаки. Марина Молька – далі.

27 серпня 2014, 17:34

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію