Архів новин за 22.08.2014

У Галереї мистецтв відкрилася виставка до Дня незалежності України

Цього разу свої шедеври представив Іван Новобранець. У зв'язку з напруженою ситуацією у країні його картини актуальні, як ніколи.

22 серпня 2014, 19:06

Свої урочистості до Дня незалежності – у правоохоронців

Почесними грамотами та черговими званнями за зразкове виконання службових обов'язків відзначили правоохоронців Полтавського райвідділу міліції з нагоди Дня Незалежності.

22 серпня 2014, 19:07

Кілька сотень полтавців взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку

Після цього урочистою ходою вони пройшлися від Краєзнавчого музею до пам'ятника Загиблим Українським Козакам.

22 серпня 2014, 19:08

У Полтавській ОДА за 50 гривень продавали книжку, яка може врятувати життя на війні

Своєрідний підручник з ведення бойових дій із військовими підказками та порадами досвідчених бійців представив полтавцям особисто автор – офіцер в четвертому поколінні, учасник шести збройних конфліктів Валерій Бобрович.

22 серпня 2014, 19:10

В Краєзнавчому музеї відкрили виставку, присвячену полтавським героям

Полтавських героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув у зоні проведення антитерористичної операції, сьогодні згадували у Краєзнавчому музеї. Для їх вшанування створили дві тематичні виставки. Експозицію зі світлинами загиблих героїв презентували у вигляді меморіалу пам'яті.

22 серпня 2014, 19:11

У Полтаві невідомі спаплюжили графіті-меморіал загиблим за Україну

Менше місяця минуло відтоді, як у Полтаві відкрили графіті-меморіал загиблим героям за Україну. Проте сьогодні його вже спаплюжили невідомі: облили фарбою зображення та щит, на якому написано, кому присвячується робота: «Загиблим за волю, незалежність та майбутнє України». Зіпсувати його намагаються не вперше, ще до офіційного відкриття обливали фарбою. Більше про це – у наступному сюжеті.

22 серпня 2014, 19:12

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію