Архів новин за 18.08.2014

Тиждень 16.08.14

18 серпня 2014, 11:44

В третю суботу серпня світ відзначає День захисту безпритульних тварин

У Полтаві цього дня зоозахисна організація «Право на життя» шукала дім для котів та собак-інвалідів. Скільком тваринам пощастило знайти нову родину – дивіться у наступному сюжеті.

18 серпня 2014, 17:17

Цього року святкування Дня Незалежності у Полтаві відбудеться без традиційних фейєрверків

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Роман Чабановський. Посадовець розповів: дещо зміниться і формат проведення основних заходів до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності.

18 серпня 2014, 17:18

В міській раді сьогодні підписали меморандум про взаємопорозуміння

Представники органів самоорганізації населення – селищних, будинкових, вуличних комітетів, а також комітетів мікрорайонів – вперше зібралися разом, щоб вирішити спільні проблеми. Вони підписали меморандум про співпрацю з органами місцевого самоврядування. Цей документ, говорять, – крок до легалізації їхньої діяльності. Які перспективи відкриються перед громадами після його підписання – дивіться у наступному сюжеті.

18 серпня 2014, 17:19

Служба безпеки України не допустила вчинення терактів на території Полтавської області

У неділю СБУ затримала злочинну групу, яка готувала терористичні та диверсійні акти з метою залякування мирного населення та дестабілізації ситуації в регіоні.

18 серпня 2014, 17:26

Сьогодні рано-вранці у Полтаві згоріли три автобуси

Пожежа сталася в одному з боксів найпотужнішого перевізника, який забезпечує транспортне сполучення до Сорочинського ярмарку. На місці події наразі тривають оперативно-слідчі дії, втім засновник приватного підприємства «ЛЮГ» Юрій Лупаєнко вважає – це був підпал.

18 серпня 2014, 17:52

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію