Архів новин за 7.07.2014

Актори студії «Ну і дітки» привезли до Полтави Гран-прі

Актори дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки» привезли до Полтави Гран-прі Всеукраїнського фестивалю. Жодного члена журі та глядачів у залі не залишив байдужим водевіль «Біда від ніжного серця» у виконанні юних акторів. Більше про атмосферу театрального фестивалю в Очакові знає Крістіна Брігіда.

7 липня 2014, 17:11

В гонитві за красою жінки втрачають здоров'я, а іноді – й життя

Літо у розпалі. Щоб не соромно було оголитись на пляжі, більшість жінок готуються до цієї пори заздалегідь – сідають на дієти та записуються до спортзалів. Тим більше, нині еталон жіночності – стрункість, тож навіть у зрілому віці панянки хочуть мати фігуру, як у тінейджерів. Значну роль у цьому, переконані психологи, відіграли саме ЗМІ, пропагуючи штучно створені ідеали краси. Така інформаційна політика призвела до непередбачуваних наслідків: ще 30 років тому на нервову анорексію страждало близько 2% населення, нині це захворювання зустрічається вже у 16-20% людей. Чи виснажують себе дієтами полтавки, наші журналісти поцікавились у медиків.

7 липня 2014, 17:12

У Полтаві відбувся стройовий огляд обласної міліції

Виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун особисто провів стройовий огляд та інструктаж особового складу правоохоронців. Участь у ньому також взяли бійці спецпідрозділу «Полтава» та бійці Національної Гвардії МВС з військової частини.

7 липня 2014, 17:14

В Сонячному парку безкоштовно роздавали котиків і собак

«Візьми щастя в дім» – таку назву має традиційна благодійна акція, організована Полтавською обласною зоозахисною організацією «Право на життя». Починаючи із квітня, кожну першу та третю суботу місяця усім полтавцям волонтери пропонують завести собі чотирилапого друга.

7 липня 2014, 17:14

У Полтаві на один оновлений дитячий майданчик стало більше

До ремонту гойдалок та драбинок для малечі у мікрорайоні «Половки» доклали руку представники громадської організації «Відродження Полтави». Причому, це – не перша їх спроба зробити наше місто кращим.

7 липня 2014, 17:15

Полтавські водії та пішоходи рухаються практично всліпу

Літо сягає свого екватору, а «свіжої» дорожньої розмітки в місті майже не з'явилося. Про причини та перспективи цієї ситуації дізнавалися наші журналісти.

7 липня 2014, 17:17

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію