Архів новин за 5.07.2014

Полтавська молодь все частіше звертається до інтелектуальної прози

Хлопці і дівчата із захватом читають твори Бредбері, Маркеса, Камю. В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара нині спостерігають на них велику цікавість студентської та учнівської молоді. Більше про те, що читають полтавці, розповість Крістіна Брігіда.

5 липня 2014, 15:09

«В пошуку істини»

Виставка під такою назвою відкрилась у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. Своєю творчістю автор Григорій Волков закликає полтавців згадати про одвічні морально-етичні цінності, тож і тематика відповідна. Тут, зокрема, можна побачити полотна із промовистими назвами «Шлях Христа», «Таємна вечеря», «Поцілунок Іуди».

5 липня 2014, 15:12

У Полтаві під землею розташоване справжнє містечко, стверджують науковці

Наші підземелля – це ходи на глибині у кілька метрів.Точних карт їх розташування не існує, лише приблизні схеми, засновані на даних про обвали. Є кілька версій щодо їх функціонального призначення: частину ніби-то у давнину використовували для збереження провізії, інші утворилися, коли набирали грунт для будівництва, але більшість слугували укріпленнями. Досі у центральній частині міста виникають провали, розкриваючи підземелля, які ведуть невідомо куди. Щоб прояснити ситуацію, наші кореспонденти звернулися до науковців.

5 липня 2014, 15:13

Бронежилети 4 типу захисту надійні та по-справжньому захищають

До такого висновку дійшли в обласному управлінні міліції після проведення спеціального тестування цих засобів захисту.

5 липня 2014, 15:14

У рейтингу країн, що найбільше вживають алкоголь, українці опустилися із 5-го на 6-те місце

Таку інформацію надає Всесвітня організація охорони здоров'я. У 2013 наші співвітчизники випили по 14 літрів на одного. Для порівняння: минулий показник складав 15,6 літра. А ось Білорусь у всесвітньому рейтингу неочікувано за два роки із 9 місця... стала першою за розпиттям алкоголю. Чи стали полтавці пити менше – цього тижня досліджували наші кореспонденти.

5 липня 2014, 15:15

Спеціалісти закликають купувати тільки якісне морозиво, виготовлене за стандартами України

Таких у нашій державі три. Щоб правильно обрати цей холодний товар, в першу чергу необхідно звертати увагу на маркування, нанесене на упаковку. Що там повинно бути написано, дивіться далі.

5 липня 2014, 15:17

Умови оформлення відпусток

Не отримали заробітну плату за три дні до початку відпустки, чи адміністрація підприємства вчасно не повідомила про дату початку відпустки? Тоді маєте право на перенесення дати відпочинку. Про це повідомляють в Інспекції праці. Про ці та інші нюанси при оформленні відпустки розкажуть наші кореспонденти.

5 липня 2014, 15:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію