Архів новин за 31.07.2014

35-36 градусів тепла протримаються у Полтаві до середини серпня

Але синоптики говорять: людський організм відчуватиме набагато більшу температуру. До всього, сподіватись на дощі два наступних тижні не варто.

31 липня 2014, 17:37

Одразу три художниці презентували свої картини в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського

Ніна Баканова, Антоніна Мальчевська та Лілія Мирончук в один голос запевняють: ніколи не пізно відкривати у собі нові здібності та розширювати коло своїх захоплень. Вже у зрілому віці вони зайнялися живописом та стали студентками кафедри образотворчого мистецтва полтавського педуніверситету.

31 липня 2014, 17:39

Верховна Рада, ухваливши сьогодні урядові законопроекти, забезпечила українську армію необхідним фінансуванням

Як передбачено змінами до бюджету, це додатково близько 11 млрд. грн.: 9 – на фінансування Збройних Сил України, і майже 2 млрд. – на відновлення зруйнованої інфраструктури в Донецькій і Луганській областях.

Також парламент ухвалив так званий воєнний податок, який поширюватиметься на всіх українців, хто платить податки з заробітної плати. Кожен громадянин з моменту вступу закону в силу буде залучений до забезпечення Збройних Сил через введення воєнного податку, який складає 1,5% на фонд заробітної плати. А зранку в парламенті вирували пристрасті і запитання журналістів: коаліції немає, чи ухвалять закони, чи проголосують за відставку прем'єра?

31 липня 2014, 17:52

Більше року у Полтаві група осіб займалася виготовленням та збутом амфетаміну

На сьогоднішній день двох із них правоохоронцям вдалося затримати. Подробиці – далі у випуску.

31 липня 2014, 17:53

Громада визначилася, який пам'ятний знак на вшанування подій та учасників Майдану хоче бачити у Полтаві

В рамках відповідного Конкурсу одній з ескіз-ідей віддали перевагу 335 з тисячі шестиста полтавців, які взяли участь в голосуванні. Складніша ситуація із визначенням місця розташування Стели. Існує вірогідність, що буде оголошено новий конкурс із новою адресою Монументу.

31 липня 2014, 17:55

Крюківський вагонобудівний завод цьогоріч виготовить 50 пасажирських вагонів

Підприємство отримало замовлення від «Укрзалізниці» і на дизельні потяги. Про стан справ у машинобудівній галузі говорили в обласній державній адміністрації. У Міністерстві фінансів України порівняли збір до загального фонду держбюджету за півроку 2014 і 2013. Чи не найбільший спад має Полтавщина – у 52%.

31 липня 2014, 17:56

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію