Архів новин за 30.07.2014

Полтавці вже традиційно приєдналися до урочистостей в Києві з нагоди 1026 річниці Хрещення Русі

Глава Української Православної церкви Київського Патріархату за кожної нагоди наголошує: Хрещення Русі-України. І це ніби-то крихітне уточнення відіграє зрештою дуже суттєву роль.

30 липня 2014, 16:56

У Полтаві відкрили графіті-меморіал загиблим героям за Україну площею у 100 квадратних метрів

Його створили на паркані Аграрної академії. Посередині панно зображена Україна в образі дівчини, вона – в центрі тризубу у вогні. Зліва від неї молодий художник Дмитро Білокінь відобразив події на Майдані, а справа – військові дії на Сході. Із молоддю, яка працювала над створенням меморіалу, та полтавцями, які прийшли на його відкриття, спілкувались наші кореспонденти.

30 липня 2014, 16:57

У Зінькові затримали «наркоділка»

Чоловік не один рік займався виготовленням особливо небезпечного наркотику опію ацетильованого. Вилученого під час обшуку домівки заарештованого має вистачити, щоб його засадили за грати на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

30 липня 2014, 17:00

Промисловість Полтавщини втратила 40% російських ринків

Найбільше через ускладнення стосунків із Федерацією потерпають молочні заводи, сталеливарні та вагонобудівні підприємства. Розривати угоди про співпрацю з Російським національним комітетом українські представники Міжнародної торгової палати не збираються, але обіцяють вітчизняним підприємствам допомогти вийти на інші ринки збуту.

30 липня 2014, 17:01

ГО «Останній Бастіон» відремонтувала ділянку дороги на Огнівці

Ліквідація «мама-й-ям» в рамках одноіменного проекту організації має на меті звернути увагу міської влади на реальні проблеми, які турбують полтавців. Детальніше про проект «Мама-Й-Яма» розкажуть наші журналісти.

30 липня 2014, 17:03

Полтавці продовжують власними силами займатися благоустроєм рідного міста

Цього разу громадські активісти звернули увагу на захаращену територію навколо одного із оглядових майданчиків. Яким вони планують побачити місце, звідки відкривається краєвид на Хрестовоздвиженський монастир, знають наші кореспонденти.

30 липня 2014, 17:47

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію