Архів новин за 24.07.2014

В обласному Центрі реабілітації дітей з ураженням нервової системи побоюються взимку залишитися без тепла

У холодний період заклад споживає близько 5 тисяч кубів газу за місяць. Через складну економічну ситуацію і невизначену ціну на паливо лікарі переживають, що діти будуть мерзнути.

24 липня 2014, 17:31

Безпритульних дітей може стати значно більше

За даними офіційної статистики, у державі їх до 200-т тисяч, хоча, за інформацією служби ВВС України, – щонайменше мільйон. Правоохоронці, представники галузі освіти, сфери соціального захисту, громадських організацій Полтави сьогодні говорили про те, як подолати проблему на Полтавщині. Про причини дитячої бездоглядності та ситуацію в регіоні – у нашому наступному сюжеті.

24 липня 2014, 17:32

Комунальні підприємства міста в умовах військових дій на території країни працюють у штатному режимі

Так «Полтававодоканал» продовжує забезпечувати полтавців якісною водою. Її перевіряють за 22-ма показниками: на вміст амонію, нітратів, заліза, хлоридів, фторидів тощо. Щодня фахівці підприємства беруть проби з водогону та міських колонок для відповідних досліджень.

24 липня 2014, 17:33

Полтавцям протягом наступних чотирьох років обіцяють водопостачання у сільській місцевості та переробку твердих побутових відходів

Сьогодні в обласній державній адміністрації підписали Меморандум в рамках Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Про перспективи співпраці та кошти для впровадження ідей – у нашому наступному матеріалі.

24 липня 2014, 17:34

У Кременчуці намагалися підірвати міст через Дніпро

Спробу підірвати Крюківський міст у Кременчуці попередили пильні громадяни, повідомивши про це до міліції. Правоохоронці в свою чергу виловили підозрілий предмет в річці Дніпро саме поблизу мосту. Його обстежують вибухотехніки.

24 липня 2014, 17:35

Олександр Мамай злісно ухиляється від явки в суд

Обвинувачений у корупції із земельними ділянками Полтавський міський голова Олександр Мамай злісно ухиляється від явки до суду. На цьому сьогодні під час засіданні, на яке мер в черговий раз не з'явився, наголосив заступник відділу УБОЗ УМВС Полтавщини Віталій Ботвина. Те, що в ігноруванні слухань Олександром Мамаєм вбачаються всі ознаки такого правопорушення, як неповага до суду, підтримав і головний обвинувач у справі Мамая – заступник прокурора області Дмитро Таран. Детальніше – у наступному сюжеті.

24 липня 2014, 17:37

Сьогодні вранці Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов оголосив про розпуск фракції КПУ

Турчинов назвав цю подію історичною та висловив сподівання, що ніколи більше комуністичних фракцій в українському Парламенті не буде. Як сприйняли новину полтавці, дізнавалися наші журналісти.

24 липня 2014, 18:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію