Архів новин за 22.07.2014

Частіше підіймайте очі на нічне небо

Зоряний дощ розпочався кілька днів тому і триватиме до середини серпня. Місяць, планети, зоряні скупчення, туманності – усе це можна побачити у небі. Проте якщо більшість цих явищ видимі лише у телескоп, то зорепад можна побачити неозброєним оком. Про це, зокрема, нашим кореспондентам розповіли науковці Полтавської гравіметричної обсерваторії.

22 липня 2014, 17:40

«Захистимо майбутнє разом!»

Під такою назвою відкрилася фотовиставка в центрі міста по вулиці Жовтневій. Експозиція демонструє проблеми дитячої наркоманії. Світлини презентовані у рамках проекту, спрямованого на висвітлення найгостріших проблем нинішнього українського суспільства.

22 липня 2014, 17:42

Полтавські міліціонери-кінологи розповіли дітям про тонкощі своєї професії

Під час екскурсії Кінологічним центром юні відвідувачі мали можливість на власні очі побачити уміння службових вівчарок та лабрадорів. Як це було – дивіться далі у випуску.

22 липня 2014, 17:43

ВІЛ-інфіковані жителі Полтавщини на 100% забезпечені антиретровірусними препаратами

Для цих хворих по всій області функціонують кабінети «Довіра», де вони можуть отримати специфічне лікування за місцем проживання.

22 липня 2014, 17:46

У деяких полтавських магазинах відмовляються приймати і не дають на здачу одну та дві копійки

Покупці натомість теж намагаються не користуватись найменшими грошовими одиницями, а нумізмати називають їх такими, що виробили свою купівельну цінність. Чи можна говорити про те, що найближчим часом ці монети вилучать із користування, та чи є підстави для того, аби їх не приймали у торгівельній мережі, – досліджували наші кореспонденти.

22 липня 2014, 17:48

Депутатський корпус Полтавської міської ради поповнився регіоналом та двома представниками об'єднання «Совісті України»

У повному складі міські обранці сьогодні ухвалили ряд питань чергової 43 сесії, серед яких – і резонансне – продаж земельної ділянки під приміщенням, що впритул межує із міською радою. Не обійшлося на засіданні і без «гарячих» обговорень. Про перебіг подій – у сюжеті наших кореспондентів.

22 липня 2014, 17:49

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію