Архів новин за 21.07.2014

Свою допомогу переселенцям зі Сходу пропонує БО «Світло надії»

У з'язку зі складною ситуацією в країні Центр дитячого розвитку розширив коло своїх відвідувачів. Відтепер безкоштовно залишити дитину на кілька годин чи цілий день під наглядом фахівців центру можуть і переселенці та будь-які інші родини, що опинилися в кризових життєвих обставинах.

21 липня 2014, 17:36

Рятувальники Полтавщини відвідали Градизьку школу-інтернат

Тут вони зустрілися з найменшими переселенцями із Донецької та Луганської областей, які виїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

21 липня 2014, 17:38

Спецпризначенці батальйону міліції «Полтава» вирушили в зону АТО

Добровольці, які протягом кількох місяців навчалися прийомам рукопашного бою, застосуванню вогнепальної зброї та вивчали тактику ведення бою в різних умовах, відбули на Схід, озброєні не лише теоретичними знаннями та практичними навичками, а й оснащені відповідним екіпіруванням.

21 липня 2014, 17:38

Активісти ГО «Відродження Полтави» об'єднують городян довкола вирішення спільних проблем

Об'єднати полтавців не навколо громадських організацій чи політичних партій, а довкола вирішення спільних проблем – мета, яку поставили перед собою активісти громадської організації «Відродження Полтави». Кілька десятків мешканців міста прийшли на віче до Корпусного парку. Зібрання пройшло без жодних партійних символік чи логотипів, усіх турбувало одне – вирішення спільних проблем.

21 липня 2014, 17:39

Алергологи попереджають: розпочинається сезон цвітіння амброзії

Всім, схильним до алергії, зараз потрібно бути особливо обачними. З липня розпочинається цвітіння такого бур'яну, як амброзія. Щодня до кабінету алерголога у Полтаві звертається близько 30 хворих зі скаргами, викликаними цією та іншими карантинними рослинами. Юлія Іващенко – далі.

21 липня 2014, 17:41

Безпеку працівників ДАІ підсилили рядами спецпризначенців

У зв'язку з проведенням АТО на території України безпеку працівників Державтоінспекції підсилили рядами спецпризначенців. В першу чергу це стосується інспекторів, які несуть службу на стаціонарних постах. Як відбувається спільний контроль руху транспорту на трасі Київ-Харків – у нашому наступному сюжеті.

21 липня 2014, 17:45

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію