Архів новин за 2.07.2014

В Полтаві пройшов «Забіг на шпильках», організований ТРЦ «Київ»

Взяти участь в естафеті на 100 метрів планувало майже 120 дівчат. Але не всі пройшли відповідний дрес-код. Хто ж переміг та яким був головний приз – у нашому наступному матеріалі.

2 липня 2014, 17:23

Ринок праці України поповнився шістьма сотнями професійних спеціалістів та магістрів

Саме стільки студентів Полтавського університету економіки і торгівлі отримали документ про здобуття вищої освіти. Близько 200 випускників отримали дипломи з відзнакою.

2 липня 2014, 17:25

Смертельно травмувавши велосипедистку, водій зник з місця події

Ця дорожньо-транспортна пригода трапилася у Глобинському районі Полтавської області. Чи вдалося правоохоронцям знайти винуватця трагедії, дивіться у наступному сюжеті.

2 липня 2014, 17:26

Полтавці збирають підписи для висловлення недовіри міському голові Олександрові Мамаю

З такою ініціативою виступили представники громадської організації «Відродження Полтави». Очільник останньої Сергій Чередніченко запевняє: за півтора-два місяці активісти планують отримати 100 тисяч підписів небайдужих мешканців нашого міста.

2 липня 2014, 17:27

Полтавці відправили у східні регіони України добровольців на зміну тим, які служать вже два місяці

Поки що виїхали тільки десять працівників батальйону патрульної служби. Найближчим часом планують замінити набагато більшу кількість своїх колег. Нині ж, разом із ново відібраними добровольцями на Схід країни, направили і допомогу, зібрану полтавськими підприємцями. Що ще бізнесмени придбали для бійців – дивіться далі.

2 липня 2014, 17:28

На Полтавщині офіційно проживає близько півтори тисячі вимушених переселенців з Криму та Сходу України

Із них більше п'ятисот – діти. Але насправді реальна цифра у 3-4 рази більша, повідомив перший заступник губернатора Олег Пругло. Ситуацію, яка протягом останніх трьох тижнів склалася у всіх регіонах держави, і в Полтавській області зокрема, місцеві чиновники називають надзвичайною державного рівня. Які сім'ї і з якими потребами приїздять до Полтави, і чому у селах хочуть, але не можуть допомогти біженцям – дивіться у нашому наступному матеріалі.

2 липня 2014, 17:29

«Полтававодоканал» ремонтує колектор по вулиці Козака

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» проводить роботи по заміні самоплинного колектора по вулиці Козака. Ця конструкція була споруджена ще у 1958 році, і тому за майже 60 років втратила здатність нормально функціонувати. В планах комунальників – замінити на цій вулиці понад 200 метрів труб з полівінілхлориду.

2 липня 2014, 17:30

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію