Архів новин за 15.07.2014

Полтавці допомагають тим, хто нині знаходиться на Сході

Місцеві підприємці зібрали продукти, одяг й інші необхідні речі, та передали їх в обласне управління МВС. Звідти так звані «продовольчі кошики» попрямують до полтавських міліціонерів, які несуть службу в зоні АТО.

15 липня 2014, 17:30

Рятувальники допомогли родині з дітьми перебратися з Луганська до Гадяцького району

Рятувальники Полтавщини допомогли родині із трьома малими дітьми перебратися з Луганська до Гадяцького району. МНСники організували транспорт, навели лад на прилеглій території будинку, куди в'їхала сім'я переселенців, та забезпечили першим необхідним.

15 липня 2014, 17:31

В області не освоїли 5 мільйонів гривень, які мали піти на розвиток територіальної оборони

На першому засіданні 23-ї сесії обласної ради 6-го скликання, що відбулося 27 червня, депутати спрямували 5 мільйонів грн. на реалізацію регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, а саме – на формування нового батальйону та доукомплектацію існуючих. Відтоді минуло кілька тижнів, а кошти за призначенням досі не використали. І це при тому, що бійцям, яких відправили в зону АТО, не вистачає найнеобхіднішого: якісних бронежилетів, білизни, теплого одягу. Цю проблему сьогодні вирішували на розширеному засіданні президії і профільних комісій обласної ради.

15 липня 2014, 17:43

Вірмени області пообіцяли допомагати східним регіонам України

Представники вірменської общини Полтавщини відтепер щомісяця передаватимуть матеріальну допомогу у східні регіони держави, якщо ситуація там і надалі буде такою ж напруженою. Разом з іншими діаспорами вони вже відправили необхідну гуманітарку. Про ці та інші плани вірменської громади – у нашому наступному сюжеті.

15 липня 2014, 17:45

Цьогоріч Україна виділила більше коштів на соціальну допомогу сім'ям з дітьми

120 тисяч сімей з дітьми нині на території Полтавської області одержують різну допомогу від держави. До 30 червня цього року виплати й гарантії цій категорії населення здійснювались в одному вигляді, а наразі відбулися зміни. Про те, скільки коштів на 2014 рік виділила Україна для соціального захисту полтавських родин, говорили сьогодні в обласній державній адміністрації.

15 липня 2014, 17:47

30 полтавських художників надали свої полотна Галереї «Арта» для участі у благодійній акції

Кошти від продажу картин обіцяють спрямувати на потреби українських військових, які нині ризикують життям на Сході держави. Це перша мистецька акція в обласному центрі, мета якої – підтримати країну у важкий період.

15 липня 2014, 18:01

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію